İnceleme

150 TL’ye kendi elektriğimizi ürettik! (Video)

İlginç ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda da sizler için BİM’den aldığımız en ucuz solar aydınlatma sistemi ile karşınızdayız. İşte BİM solar aydınlatma sistemi inceleme!

Ucuz solar aydınlatma sistemi inceleme

BİM’den aldığımız solar aydınlatma sistemi birçok özelliği beraberinde getiriyor. Ancak aydınlatma yetenekleri ile karşımıza çıkıyor. Ürünü el feneri olarak da ampül ile aydınlatma için de kullanabiliyorsunuz.

Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri solar aydınlatma sistemi videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Ucuz solar panel neler sunuyor?

Asıl amacı aydınlatma olan solar aydınlatma sistemi, özellikle kamp yapmayı sevenlerin ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Üstelik bunun için gerekli enerjiyi solar panel aracılığıyla güneşten karşılayabiliyorsunuz. Ancak güneşin olmadığı durumlarda isterseniz prize takarak da cihazın aküsünü şarj edebilirsiniz.

Gerek el feneri, gerek ampülleri ile birlikte doğada ışık ihtiyaçlarını karşılıyor. Bunun yanı sıra USB şarj çıkışına da yer verilmesi sayesinde telefon da şarj edebiliyor.

Ana cihazın üstündeki LED bildirim ışıkları ile birlikte akü dolum oranı gibi unsurları da takip edebiliyorsunuz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı