Haberler

2020 yılına damga vuracak akıllı telefonlar!

iPhone 12 serisi, Samsung Galaxy Note 20 gibi heyecanla beklenen telefonlar, 2020 yılında piyasaya sürülecek modellerden bazıları. Bu telefonların bazıları, geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülmeye başlanmıştı. İlerideki aylarda piyasaya sürülmesi beklenen ve özellikleri net olarak açıklanmayan birçok modelle ilgili de sızıntı haberleri ve dedikodular gelmeye devam ediyor.

Google Pixel 5

Yılın ilk yarısında piyasaya sürülen ve sürülmesi beklenen bazı modeller

Samsung Galaxy S20

Samsung’un yeni amiral gemisi, bir önceki modele kıyasla oldukça büyük iyileştirmelere sahip. Cihazın özellikleri ve fiyatıyla ilgili detaylar ise burada.

Samsung Galaxy Fold 2

Cihazın piyasaya ne zaman sürüleceği henüz bilinmese de, XDA’nın incelediği kodda ortaya çıkan bilgilere göre, cihazın içe doğru katlanması bekleniyor.

Apple iPhone 9

Mart ayında tanıtılması beklenen telefon süresiz olarak ertelendi. Cihazın beklenen özellikleri ise 4.7 inç büyüklüğündeki LCD ekrana sahip olması ve Touch ID’li ana ekran düğmesi ile iPhone 8 tasarımını temel almasıydı. Ayrıca, Apple A13 işlemcisinin yanında 3 GB RAM ile gelmesi bekleniyor.

Huawei P40 Pro

Huawei,P serisi amiral gemisi modellerini 26 Mart günü tanıtmayı planlıyor. P40 serisi için de geçtiğimiz günlerde bir tanıtım videosu yayınlandı.

Huawei P40 Pro

OnePlus 8

OnePlus 8 serisinin Nisan ayının 2. haftasında tanıtılması bekleniyor. Cihazın sızdırılan özellikleri ve daha fazlası ise burada.

LG G9 ThinQ

LG’nin bu yıl piyasaya süreceği bir diğer amiral gemisi modeli için de bilgiler sızdırılmaya devam ediliyor.Tasarımı ve daha fazla bilgi ise burada.

Sony Xperia 1 II

Şirketin 2020 yılında çıkarmayı planladığı telefon, bu yılın göze çarpan modellerinden birisi. 4K OLED ekrana sahip ilk telefon olma özelliğine sahip model ile ilgili ayrıntılar burada.

Yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi beklenen modeller

Apple iPhone 12 Pro Serisi 

iPhone ailesindeki en büyük yeniliklerin 2020 yılında olacağı konuşuluyor.

Apple iPhone 12 Pro

iPhone 12 ve iPhone 9 seri üretimde olabilir!

Samsung Galaxy Note 20

Yakın zamanda Galaxy S20 ailesini piyasaya süren şirket, bu yıl içinde Note serisi cihazları da kullanıcıların karşısına çıkarmaya hazırlanıyor.

Google Pixel 5

Önceki modeli birçok kişi tarafından beğenilmişti. Şirket çıkarmayı planladığı yeni telefondaki işlemcisiyle ilgili de iddialar ortaya atılıyor.

Huawei Mate 40 Pro

Seri henüz resmi olarak tanıtılmadı ancak cihazla ilgili özellikler ortaya çıkmaya devam ediyor.

OnePlus 8T

OnePlus serisinin amiral gemisi telefonlarından biri olarak tanımlanan modelin 2020 Eylül sonuna doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Asus ROG Phone III

Oyuncu telefonu olarak bilinen cihazın Temmuz ya da Ağustos aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı