Oyunlar

26 TL Fiyatındaki Pathway, Epic Store ‘da Ücretsiz Olarak Sunuldu

26 TL değerindeki Pathway, Epic Store üzerinden ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Oyunu 25 Haziran saat 18:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

26 TL değerindeki Pathway, Epic Store üzerinden ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Oyunu 25 Haziran saat 18:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Store bildiğiniz üzere ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu seferki ücretsiz oyunumuz ise 26 TL değerindeki Pathway oldu. Geçen hafta da ücretsiz olarak ARK: Survival Evolved sunulmuştu.

Pathway Oyunu Nedir?

Pathway hakkında biraz bilgi verelim. Oyun 1930’lu yılların büyük ve vahşi doğasında geçen bir strateji macera oyunu. Robotality tarafından geliştirilip Chucklefish tarafından yayınlandı. Oyun ilk olarak 11 Nisan 2019 tarihinde Microsoft Windows, Linux, macOS ve Mac OS platformlarına çıkışını gerçekleştirdi. Oyun eleştirmenleri tarafından aldığı notlara bakacak olursak TechRaptor tarafından 9/10, The Indie Game WebSite tarafından da yine 9/10 puanlarını almış. Puanlar bizce bu fiyattaki bir oyun için gayet yüksek duruyor. Oyunun Steam üzerindeki yorumları da gayet olumlu gözüküyor.

Pathway – Trailer

Pathway Nasıl İndirilir?

blank

Pathway oyununu ücretsiz olarak indirmek için öncelikle Epic Games Store’a giriş yapıyoruz. Üyeliğimiz yoksa Epic Games Store üzerinden kendimize bir üyelik açıyoruz. İsterseniz giriş yapabilmek için Google, Facebook, Xbox Live, PlayStation Network ve Nintendo hesaplarınızı da kullanabilirsiniz. Bu platformlardan birinde hesabınız varsa üyelik adımlarını hızlıca geçebilirsiniz.

Daha sonra Pathway oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemeniz için buraya tıklayıp oyunun sayfasına gidebilirsiniz. Ardından “Yükle” butonuna tıklayarak başka bir sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Bu sayfadan da “Sipariş Ver” butonuna tıkladığınızda oyun kütüphanenize eklenmiş oluyor. Oyunu daha sonrasında oynayabilmek için cihazınızda kuruluysa Epic Games başlatıcısını açmanız, yüklü değilse de indirip kurmanız gerekiyor. Bu aşamayı da geçtikten sonra Epic Games Launcher’ı açıp, kütüphane bölümünden oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Oyunu indirdikten sonra oyunu kütüphanenize ekleyebilir; hesabınızla giriş yaptığınız tüm bilgisayarlarda ömür boyu oynayabilirsiniz.

Pathway Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit)
  • İşlemci: 2.0 GHz DualCore İşlemci
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 2 GB boş alan
  • Ekran Kartı: Intel HD4000 veya üstü, OpenGL 3.3

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
  • İşlemci: 2.0+ GHz QuadCore İşlemci
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 2 GB boş alan
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 660 veya AMD Radeon HD 7000 serisi, OpenGL 3.3

Epic Store, Grand Theft Auto V’i Ücretsiz Sunmuştu

blank

Grand Theft Auto V, ücretsiz olacağı sızıntıları yayılmaya başladığında, birçok oyuncu normal olarak inanmadı ya da inanmakta güçlük çekti. Daha sonra büyük oyun siteleri bu durumu onaylayınca biraz daha oyuncular tarafından normal görülmeye başlandı. O gün geldiğinde Grand Theft Auto V ücretsiz olarak sunuldu ve oyuncular Epic Games Store’a girmeye çalıştıklarında hata ile karşılaştılar. Grand Theft Auto V oyununu almak isteyen o kadar çok oyuncu vardı ki Epic Games Store sunucuları çöktü. Sunucular yaklaşık 1-2 saat içerisinde eski haline dönüş sağladı.

İlginizi çekebilir:

Assassin’s Creed: Origins, Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz Oldu

Duyurulduğu Günden Bu Yana Beklenen Valorant Ücretsiz Olarak Tüm Dünyada Çıktı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı