Oyunlar

3D Aksiyon-Macera Platform Oyunu Tamarin PC ‘ye Çıktı

Chameleon Games tarafından geliştirilen Tamarin, PC platformuna çıkışını gerçekleştirdi. Tamarin için 3 boyutlu bir aksiyon macera oyunu tanımlaması yapılıyor. Oyunun ayrıca bir de fragman videosu yayınlandı.

Chameleon Games tarafından geliştirilen Tamarin, PC platformuna çıkışını gerçekleştirdi. Tamarin için 3 boyutlu bir aksiyon macera oyunu tanımlaması yapılıyor. Oyunun ayrıca bir de fragman videosu yayınlandı.

Chameleon Games, aksiyon macera oyunu olan Tamarin ‘in 10 Eylül tarihinde PC platformuna çıkışını gerçekleştirdiğini duyurdu. Bu duyurunun yanında ayrıca oyun içerisinden bir fragman videosu da yayınladı.

Tamarin, 3 boyutlu platform klasiklerinin keşif niteliğindeki Metroidvania atıcılarının enerjisini çağlar boyunca çevresel bir mesajla kanalize ediyor. Oyuncuların, primat platformları ve böcek sıçratan nişancı aksiyonuyla dolu karşı konulamaz ve birbirine bağlı olan 3 boyutlu dünyayı keşfedecekleri belirtiliyor.

“Kuzey vahşi doğasında ormanlar, fiyortlar ve dağların içinden geçen manzaralı rotalarda yolculuk yaparken, böcek istilasını kendi yıkıcı ritimlerine göre dans ettirmek için bir pembe maymun çevikliğiyle sıçrayın. Yol boyunca, demirbaşların bir zamanlar cennet gibi olan doğal yaşam alanını restore etmek için savaşırken, gizemli elektrikli ateşböceklerini toplayacak, masum kuşları kurtaracak ve dans eden karıncaların yer altı üssünü keşfedeceksiniz.”

Oyunun Yapımında Birçok Usta İsim Görev Aldı

blank

Yönetmen Omar Sawi, Rare’in altın çağından all-star bir oyuncu kadrosuyla Tamarin‘e hayat veriyor. Bunlardan birkaçından bahsetmek gerekirse, Bamjo-Kazooie karakter tasarımcısı Steve Mayles, ikonik yeni tamarinlerin üretilmesinde yardım etti. Diddy Kong ve Battletoads tasarımcısı Key Bayliss, karakter konsept çizimini sağladı. Donkey Kong 64 sanatçısı Richard Vaucher, sanat prodüksiyonunu yönetti. Ve son olarak, Donkey Kong Country ve Starfox Adventures bestecisi David Wise, melodik ve atmosferik bir film müziği ile oyunun seslerine hayat veriyor.

Omar Sawi: Tamarin’i Dünyaya Duyurmaktan Heyecan Duyuyoruz

blank

Chameleon Games’in kurucusu olan Omar Sawi, Tamarin‘i dünyaya duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Tamarin, eğlenceli keşif platformunu, atari çekimlerini ve içerisinde yaşadığımız çevreyi korumanın önemli olduğu konusunu birleştirirken doğanın neşesini ve güzelliğini takdir eden bir oyundur. Tamarin aynı zamanda benzersiz ve heyecan verici bir oyun içerisinde paketlenmiş doğa harikası bir övgüdür. Oyuncuların ellerine geçmesini bekleyemeyeceğimiz bir deneyim olacağına inanıyoruz.” yorumlarında bulunuyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Genshin Impact İçin PC Sistem Gereksinimleri Duyuruldu

Yeni Suç Temalı Birinci Şahıs Nişancı Oyunu Fallen Aces Duyuruldu

The Witcher 3’ün Ray Tracing’i Destekleyeceği Duyuruldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı