Oyunlar

Acer, ‘Nitro VG2’ Serisi Oyun Monitörü Modellerini Satışa Sundu 

Acer, ‘Nitro VG2’ serisi oyun monitörü modellerini satışa sunduğunu duyurdu. Seride yer alan modellerin; yüksek çözünürlük, yüksek yenileme hızı, düşük tepki süresi ve yüksek renk doğruluğu sunduğu ve ambiyansın en iyi şekilde yansıtılmasını sağlayarak oyun keyfini ileri seviyeye taşıdığı ifade edildi.  

Acer, ‘Nitro VG2’ serisi oyun monitörü modellerini satışa sunduğunu duyurdu. Seride yer alan modellerin; yüksek çözünürlük, yüksek yenileme hızı, düşük tepki süresi ve yüksek renk doğruluğu sunduğu ve ambiyansın en iyi şekilde yansıtılmasını sağlayarak oyun keyfini ileri seviyeye taşıdığı ifade edildi.  

Acer, ‘Nitro VG2’ serisi oyun monitörü modellerini satışa sunduğunu duyurdu. Seride yer alan modellerin; yüksek çözünürlük, yüksek yenileme hızı, düşük tepki süresi ve yüksek renk doğruluğu sunduğu ifade edildi. Şirket ayrıca; monitörlerin, ambiyansın en iyi şekilde yansıtılmasını sağlayarak oyun deneyimini ileri bir seviyeye taşıdığına işaret etti. Aktarılan detaylara göre seri; 23.8 inç boyutundaki ‘VG242YP’, 24.5 inç boyutundaki ‘VG252QP’, 27 inç boyutundaki ‘VG272P’ ve 27 inçlik ‘VG272X’ modellerinden oluşuyor. Modellerin, teknik özellikleri kadar şık tasarımlarıyla da dikkat çektiği belirtiliyor.  

Acer ‘Nitro VG2’ serisi monitörler; ‘Full HD’ çözünürlüklü ve yüksek hızlı IPS panelleri sayesinde, tepki süresini LCD ‘overdrive’ özelliği ile yerelde 1 ms’den minimum 0.1 ms seviyesine çekerek görüntüde bulanıklık oluşmasını önlüyor ve net bir oyun deneyimi sunmayı vadediyor. NVIDIA G-SYNC ve AMD FreeSync uyumlu modeller; 240 Hz’e ulaşan yenileme hızları ile görüntü kırılması, takılma, bozulma ve titremeyi de ortadan kaldırmayı hedefliyor. Serinin ayrıca, değişken yenileme hızı (VRR) ile mükemmel senkronizasyonu yakaladığı ifade ediliyor. 

“VESA” sertifikalı “DisplayHDR 400” destekli seri; gelişmiş renk doğruluğu, kontrast, parlaklık, bit derinliği ve yükselme süresiyle HDR özelliğini endüstri standardı bir seviyede sunmayı vadediyor. Ekranları -5 ile 20 derecelik açılar arasında eğilerek mümkün olan en iyi izleme noktasını bulabilmeyi sağlayan Acer ‘Nitro VG2’ serisi monitörlerde, ayar yapmak için oyuna ara vermeye de gerek olmadığı belirtiliyor. OyuncularDisplay Widget yazılımı sayesinde, monitörün ayarlarını düğmelere gerek olmadan, bilgisayarı kullanırken kolayca yapabiliyor. 

Acer ‘Nitro VG2’ serisi, bin 720 TL’den başlayan bir fiyat etiketiyle satışa sunuluyor 

Acer Nitro VG2 Fiyat

Diğer yandan, Acer “BlueLightShield” ve “Flickerless” teknolojileri de gözler için zararlı olabilecek mavi ışıkları engelliyor ve görüntüdeki titreşimleri azaltıyor. Monitör parlamasını önleyen Acer “ComfyView” ve “Low Dimming” teknolojileri ise göz yorgunluğunu azaltarak, uzun süre oyun oynamak isteyenlere konforlu bir deneyim sunmayı hedefliyor. 

Acer ‘Nitro VG2’ serisinde yer alan Nitro VG242YP bin 720 TL’den, Nitro VG252QP 2 bin 279 TL’den, Nitro VG272P 2 bin 69 TL’den ve Nitro VG272X ise 2 bin 822 TL’den başlayan bir fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Acer, Oyuncu Monitörlerine Yeni Modeller Ekledi

Acer, E-spor Platformu Planet9’a Yapay Zekâ Destekli Oyun İçin Canlı Çevirmen Ekledi

Dönüştürülebilir Dizüstü Bilgisayar Yeni Acer Spin 3, Türkiye’de Satışa Sunuldu 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı