Haberler

Adrenochrome ne demek? Wayfair sonrası gündem olan adrenochrome nedir?

Wayfair olayı sonrası birçok farklı iddia ortaya atıldı. Bu iddialardan biri de çocuk ticaretine maruz kalan kişiler üzerinden adrenochrome elde edildiği oldu. Peki, bilimsel olarak adrenochrome nedir, nasıl elde edilir?

Adrenochrome insan tarafından üretilen bir salgının oksitlenmiş hali olarak adlandırılıyor. Wayfair iddiaları sonrasında gündeme gelen konulardan biri de çocuk ticareti sonrası bu kişilerden adrenochrome elde edildiği olmuştu. Peki, sosyal medyadaki iddialarda adı geçen adrenochrome nedir?

ADRENOCHROME NEDİR, NASIL ELDE EDİLİR?

Milliyet’te yer alan habere göre: Adrenochrome vücutta salgılanan adrenalinin (epinefrin olarak da bilinir) oksitlenmiş halidir. Vücut bu kimyasalı korku veya heyecan sırasında gerçekleşen adrenalin patlaması ile salgılıyor. Adrenochrome’un, sünnet olan Koreli çocuklardan elde ettiği söylense de bu konuyla ilgili oldukça rahatsız edici iddialar da mevcut.

İddialara göre, adrenochrome 0-9 yaş aralığındaki çocuklardan elde ediliyor. Adrenochrome, korku ve heyecan sırasında yaşanan adrenalin patlaması ile salgılandığını için dehşet verici yöntemler kullanıldığı da iddialar arasında yer alıyor.

Wayfair iddiası nedir?

Potansiyel kurban işkence yöntemine maruz kalıyor ve ölüm süresi mümkün olduğunca uzatılıyor. Buna bağlı olarak vücudun salgıladığı adrenochrome miktarı çoğalıyor ve kurban öldürüldükten sonra boynun arka kısmından şırınga yardımıyla kimyasal alınıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı