Oyunlar

Apex Legends Mobile Türkiye ’ye Geliyor!

Respawn Entertainment’ın geliştirdiği ve Electronic Arts tarafından yayınlanan ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends Mobile Türkiye pazarına geliyor. Apex Legends Mobile, Google Play Store’da eylül ayında oyunseverlerle buluşacak. 

Respawn Entertainment’ın geliştirdiği ve Electronic Arts tarafından yayınlanan ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends Mobile Türkiye pazarına geliyor. Apex Legends Mobile, Google Play Store’da eylül ayında oyunseverlerle buluşacak. 

Electronic Arts tarafından yayınlanan, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve çıkışının üstünden yalnızca 2,5 yıl geçmiş olmasına rağmen 100 milyon oyuncu barajını aşan popüler ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends, mobil versiyonuyla Türkiye pazarına açılıyor. Oyunun kapalı betası, eylül ayının ortasında, Google Play üzerinden ülkemizdeki mobil battle royale severlerle buluşacak.

Mısır, Meksika ve diğer ülkelerde de yayınlanacak

Electronic Arts’ın ve Respawn Entertainment’ın dünya çapında indirme rekorları kıran ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends’ın mobil versiyonu Apex Legends Mobile, Ortadoğu – Kuzey Afrika ve Latin Amerika bölgesinde kapalı beta testlerinin yeni aşamasına geçiş yaparken; Mısır, Meksika, Kolombiya ve Peru gibi ülkelerle beraber Türkiye’deki mobil battle royale severler de oyunun kapalı betasına ulaşabilecek. Ayrıca oyuncular, Google Play üzerinden beta için ön kayıt oluşturma şansını elde edecekler. Apex Legends Mobile ekibi, önümüzdeki aylarda kapalı beta listesine daha fazla ülke ekleyerek test bölgelerini genişletmeye devam edecek.

Popüler battle royale oyununun kesintisiz aksiyonunu mobil cihazlara taşıyacak olan Apex Legends Mobile; karakter tabanlı olağanüstü bir oynanış sistemi, eşsiz bir takım oyunu ve hızlı, tempolu, yenilikçi bir savaş deneyimi sunElectronic Arts tarafından yayınlananacak. PC ve konsol versiyonunda olduğu gibi tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek oyun, aynı zamanda mobil cihazların sınırlarını zorlayacak yüksek çözünürlüklü, mükemmel grafiklere sahip olacak.

Apex Legends Mobile’ın kapalı betası eylül ayının ortasından önce yayınlanacak. Google Play üzerinden ön kayıt oluşturmak isteyen kişiler buraya tıklayabilir. 

İlginizi Çekebilir:

Intel, İlk Oyun GPU’larını İçeren Yeni Markası ‘Arc’ ı Tanıttı: 2022’nin İlk Çeyreğinde Geliyor!

Apex Legends ’a NVIDIA Reflex Desteği Geldi ve Watch Dogs: Legion’un Sistem Gereksinimleri Duyuruldu

2021 ’de 72 Milyar Mobil Uygulama İndirildi, Mobil Oyun Sektörü 44 Milyar Dolar Hasılat Elde Etti!

General Mobile GM 21 Pro PUBG performansı nasıl ve alınır mı? GM 21 Pro inceleme:

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı