Oyunlar

Arena of Valor: Yeni Çağ, Cumhuriyet Bayramı Etkinliklerini Duyurdu

Arena of Valor: Yeni Çağ, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel etkinliğini duyurdu. Ünlü influencer’ların karşı karşıya geleceği “Cumhuriyet Bayramı Özel Maçı” etkinliğinin yanı sıra, Türk bayrağı desenli Arthur kostümü ve oyun içi birçok sürpriz, oyuncuları bekliyor.

Arena of Valor: Yeni Çağ, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özel etkinliğini duyurdu. Ünlü influencer’ların karşı karşıya geleceği “Cumhuriyet Bayramı Özel Maçı” etkinliğinin yanı sıra, Türk bayrağı desenli Arthur kostümü ve oyun içi birçok sürpriz, oyuncuları bekliyor.

Seçilebilir 100’den fazla kahraman ile mobil cihazlarda ücretsiz olarak oynanabilen Arena of Valor: Yeni Çağ, Türkiye’ye özel sunucu ve yerel yatırım planları ile Türkiye pazarına giriş yaptı. Türkçe seslendirme, turnuvalar ve çok daha fazla içerik ile karşımıza çıkan oyun, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı özel etkinlikler düzenliyor.

Youtube ve Twitch dünyasının ünlü isimlerinin karşı karşıya geleceği Cumhuriyet Bayramı Özel Maçı etkinliği 28 Ekim Perşembe akşamı saat 19:00’da Arena of Valor’un resmi YouTube hesabında yayınlanacak.

Cumhuriyet Bayramı özel maçında Enes Batur, Orkun Işıtmak, Cemre Solmaz, LAZ, Sesegel’in yer aldığı takım; Elraenn, UnLost, Miafitz, KassadinsCreed ve Dora “Stratera” Özsoy takımıyla karşı karşıya gelecek.

Etkinlik kapsamında oyuncular, 4 Kasım tarihine kadar 5v5 oyun modunda tüm kahramanlara erişebilecek. Bu süre içerisinde tek başına ya da takım olarak oynayarak bazı kahramanlar da kalıcı olarak açılacak.

Tank ve savaşçı sınıfının en sevilen kahramanlarından biri olan Arthur ise Cumhuriyet Bayramı’na özel bir kostüme kavuşuyor. Tüm oyuncular 29-31 Ekim tarihleri arasında oyuna girerek Türk motifleriyle süslenen bu kostümü kalıcı olarak elde edebilecek. Bu kostüm dışında asker selamı, Osmanlı tokadı ifadeleri ve nazar boncuğu avatarı gibi kültürümüzü yansıtan özel içeriklere de 31 Ekim’e kadar etkinliğe katılan tüm oyuncular ulaşabilecek.

arena-of-valor-yeni-cag-cumhuriyet-bayrami-teknosafari

Ayrıca 23 Ekim’de başlayan oyun içi etkinlikle en büyük ödül olan iPhone 13 Pro Max dahil birçok ödül kazanma şansı 31 Ekim tarihine kadar oyuncuları bekliyor. Ek şans elde etmek için oyuncuların, oyunda yer alan görevleri tamamlaması gerekiyor.

Arena of Valor: Yeni Çağ, Türkiye özel yatırımlarının ilk örneği ile, planlarına hız kesmeden devam ediyor. Önümüzdeki süreçte oyuna Türkçe seslendirme, turnuvalar ve çok daha fazla özellik eklenmeye devam edecek. Ayrıca Tencent Games, oyun deneyimi hakkında Türk oyunculardan gelen geri bildirimleri dikkate alacağını bildiriyor.

İlginizi Çekebilir:

Arena of Valor Türkiye Sunucusu Açıldı

En Çok Oynanan Ücretsiz Online Oyunlar

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı