Oyunlar

Assassin’s Creed: Origins, Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz Oldu

Ubisoft’un en sevilen serilerinden birisi Assassin’s Creed serisi diyebiliriz. Oyunun hayranlarına güzel bir haber geliyor. Hafta sonu boyunca Assassin’s Creed: Origins ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulacak.

Ubisoft’un en sevilen serilerinden birisi Assassin’s Creed serisi diyebiliriz. Oyunun hayranlarına güzel bir haber geliyor. Hafta sonu boyunca Assassin’s Creed: Origins ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulacak.

Assassin’s Creed: Origins, 2017 yılında Ubisoft tarafından PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkışını gerçekleştirmişti. Origins çıktığı günden bu yana oyuncular tarafından beğenildi. Oyun, sizi Antik Mısır’da çeşitli görevlerle uzun bir maceraya çıkartıyor.

Serinin son oyunu Assassin’s Creed: Odyssey, Origins’e benzerliğinden dolayı biraz eleştirilmişti. Odyssey’de oyuncuların sevdiği o suikastçi havasından çıkılmıştı. Odyssey buna rağmen yine de kötü bir oyun değildi.

Origins’te ayrıca kullanabildiğiniz farklı ulaşım seçenekleri de bulunuyor. Origins bir açık dünya oyunu olduğu için, haritayı biraz keşfetmek isteyebilirsiniz. İsterseniz yürüyerek bütün şehri dolaşabilirsiniz, isterseniz at sırtında, deve sırtında ya da tekne kullanarak ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Assassin’s Creed Origins Seviye Sistemi

blank

Origins’te bir seviye sistemi de bulunuyor. Bazı zorlu görevleri daha rahat yapabilmek için seviyenizi yükseltip göreve öyle başlamanız tavsiye ediliyor. Odyssey oyununda bunu biraz daha değiştirmişlerdi. Birçok oyuncu da bu yüzden oyunu eleştirmişti. Bir göreve girebilmek için, seviyenizi zorunlu bir şekilde yan görev yaparak yükseltmeniz gerekiyordu. Ubisoft yetkilileri bu durumun Assassin’s Creed: Valhalla’da bulunmayacağını da açıkladılar.

Bu yıl içerisinde çıkması planlanan Assassin’s Creed: Valhalla’da da bir Viking kabilesinin kralı, olan Eivor karakterine hayat vereceğiz. Oyunda birçok yeni özellik bulunacak. Karakter ve silahlarımızı Odyssey’e göre daha detaylı bir şekilde özelleştirebileceğiz. Savaş mekanikleri de biraz daha değişime uğrayacak.

Assassin’s Creed Origins ‘i Sadece Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Origins’i sadece hafta sonu boyunca ücretsiz olarak alabiliyorsunuz. Ubisoft, bununla birlikte bir de indirim fırsatı uyguladı. Origins’i hafta sonu boyunca deneyimleyip beğenirseniz daha sonra oyuna uygulanan %80 oranında bir indirimle, oynadığınız süreçteki kayıt dosyanız silinmeden sahip olabilirsiniz.

Assassin’s Creed Origins İndirimli Fiyatı

Normal şartlarda Ubisoft Store’da 60 Euro fiyatına satılan oyun, %80’lik bir indirim uygulandığında 12 Euro’ya düşüyor. Bu da Türk Lirası’na çevirince 92 TL’ye denk gelen bir ücret tutuyor. Steam veya Epic Games Store gibi platformlarla karşılaştırıldığında avantajlı görünüyor.

Assassin’s Creed Origins ‘i Nasıl Ücretsiz Oynarım?

Assassin’s Creed: Origins’i hafta sonu oynayabilmek için öncelikle buraya tıklayıp Uplay hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer bir hesabınız yoksa buraya tıklayarak hesap oluşturabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra buraya tıklayarak ücretsiz hafta sonu sayfasına ulaşabilirsiniz.

blank

Buradan PC butonuna tıklayıp bir sonraki ekrana ulaşıyorsunuz.

blank

Oyun şu an Ubisoft hesabınıza eklendi. Uplay programına sahipseniz Uplay’i başlat butonuna tıklayarak program üzerinden oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Programa sahip değilseniz de Uplay’i indir butonuna tıklayarak programı indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla Oyunu İle İlgili İlk Detayları Paylaştı

Xbox Series X İçin Smart Delivery Desteği Olan Oyunlar Duyuruldu

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı