Oyunlar

Beklenen Alman Ajan Killjoy Valorant’ta Mücadeleye Hazır

Riot Games’in 2 Haziran 2020 tarihinde oyunseverlerle buluşturduğu karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu Valorant’a yenilikler eklenmeye devam ediyor. Bir süredir oyuna eklenmesi beklenen ve merak uyandıran yeni ajan Killjoy, Valorant ’ta mücadeleye hazır.

Riot Games’in 2 Haziran 2020 tarihinde oyunseverlerle buluşturduğu karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu Valorant’a yenilikler eklenmeye devam ediyor. Bir süredir oyuna eklenmesi beklenen ve merak uyandıran yeni ajan Killjoy, Valorant ’ta mücadeleye hazır.

Dijital oyunlar ve espor dünyasının en büyük temsilcilerinden Riot Games, 2020’de çıkardığı rekabetçi oyunu Valorant’ı geliştirmeye devam ediyor. Farklı yetenekleri ile şöhreti kendinden önce yayılan Alman ekolü bir ajan olan Killjoy, şimdi Valorant’ta.

Teknoloji dehası Killjoy takımına mücadele alanında avantaj sağlayacak özelliklere sahip. Hem alan savunma konusunda etkili hem de saldırı turlarında rakipleri hazırlıksız yakalamaya fırsat veren yetenekleriyle Killjoy, Valorant ustalarına geniş bir taktik yelpazesi sunacak.

Valorant ‘ta Killjoy ’un öne çıkan yetenekleri ise şöyle;

Alarmbot: Gizli bir Alarmbot EKİP ve menzil içindeki düşmanları avlayan botları dağıtmak için YANGIN. Bu bot, hedefe ulaştıktan sonra güvenlik açığı uygulayarak patlıyor. Konuşlandırılmış bir botu geri çağırmak için EKİP tutmak gerekiyor.

Taret: Bir Taret EKİP ve 180 derecelik bir konide düşmanlara ateş eden bir taret yerleştirmek için YANGIN. Açılan kuleyi geri çağırmak için EKİP tutmak gerekiyor.

Nanoswarm: Nanoswarm el bombası EKİP ve el bombası atmak için YANGIN. İnişten sonra Nanoswarm gizlenebiliyor. Nanoswarm’ı, zararlı bir nanobot sürüsü dağıtmak için etkinleştirmek gerekiyor.

Kilitleme (Üstün Yetenek): Kilitleme aygıtı EQUIP ve cihazı dağıtmak için YANGIN. Uzun bir kurgudan sonra cihaz, yarıçapta yakalanan tüm düşmanları atıyor. Cihaz düşmanlar tarafından yok edilebilir.

  • Ajan Sözleşmesi
  • Üç sprey
  • İki Başlık
  • Bir Silah Arkadaşı
  • Bir Oyuncu Kartı
  • Killjoy Temsilcisi

Valorant Teslim Olma Yakında Geliyor

Riot tarafından oluşturulan Ask Valorant isimli blog sayfasının ilk yayınında şirket 1.02 yamasıyla tüm umutların kaybolup maçın kaybedileceği anlaşıldığı zamanlar için çok gerekli olacak bir özelliği duyurdu.

Maçlarda bazen kendi takımımızın oyuncularından dolayı bazen de karşı takımın oyuncularının çok güçlü gelmesinden dolayı oyun bizi kanser edebiliyor. Hele bir de takımda AFK veya toksik bir oyuncu varsa kesin baş ağrısına sebep oluyor. İşte bu noktada bu ağrıları hafifletmek için oyuna eklenecek teslim olma özelliği harika olacak.

Bazı oyuncular bunlara rağmen teslim olmak istemeyip oynamaya devam etmek isteyebilir, ancak teslim olma başka bir açıdan çok faydalı olmaktadır. Eğer bir takım arkadaşı habersiz veya bir sıkıntıdan dolayı oyundan çıkarsa bu durumda teslim olabilir ve başka bir maça geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Valorant Rank Sistemi Nasıl İşliyor? Arkadaş Ekleme ve Diğer Ayarlar

Riot: Valorant Oyununda Hileci 9 Bin Kişi Ban Yedi!

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı