Oyunlar

Bulmaca-Keşif Türündeki Pikuniku, Epic Games Store’da 8 Ekim’e Kadar Ücretsiz Olacak

Epic Games, 1 Ekim ve 8 Ekim tarihleri arasında bulmaca-keşif türündeki ‘Pikuniku’ oyununu ücretsiz olarak oyun-severlerin beğenisine sunacağını açıkladı. Şirket, geçen hafta da “Watch Dogs 2” ve “Football Manager 2020”yi ücretsiz olarak yayınlamıştı. Epic Games, ücretsiz oyun kampanyasında 1 Ekim ve 8 Ekim tarihleri arasında bulmaca-keşif türündeki ‘Pikuniku’ oyununu oyun tutkunlarının beğenisine sunacağını açıkladı. Söz konusu tarihler arasında, oyun-severlerin ‘Pikuniku’yu ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekleri ifade edildi. Epic Games Store, geçen hafta da “Watch Dogs 2” ve “Football Manager 2020” oyunlarını ücretsiz olarak yayınlamıştı. Diğer yandan oyunun, güncel olarak “Steam” üzerinden 22 TL karşılığında alınabildiği belirtildi.  

Epic Games, 1 Ekim ve 8 Ekim tarihleri arasında bulmaca-keşif türündeki ‘Pikuniku’ oyununu ücretsiz olarak oyun-severlerin beğenisine sunacağını açıkladı. Şirket, geçen hafta da “Watch Dogs 2” ve “Football Manager 2020”yi ücretsiz olarak yayınlamıştı. Epic Games, ücretsiz oyun kampanyasında 1 Ekim ve 8 Ekim tarihleri arasında bulmaca-keşif türündeki Pikuniku oyununu oyun tutkunlarının beğenisine sunacağını açıkladı. Söz konusu tarihler arasında, oyun-severlerin ‘Pikuniku’yu ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekleri ifade edildi. Epic Games Store, geçen hafta da “Watch Dogs 2” ve “Football Manager 2020” oyunlarını ücretsiz olarak yayınlamıştı. Diğer yandan oyunun, güncel olarak “Steam” üzerinden 22 TL karşılığında alınabildiği belirtildi.  

Sectordub” tarafından geliştirilen oyun, bu yıl içerisinde “Devolver Digital” tarafından yayınlanmıştı. Bulmaca-keşif türünü seven oyunculardan oldukça olumlu eleştiriler alan ‘Pikuniku’da oyuncuların, birbirinden farklı karakterlerin zorlukların üstesinden gelmesi için mücadele ettikleri ifade edilmişti. Oyunun; nispeten daha mutsuz, fakat eğlenceli ve ilgi çekici bir dünyada geçtiği biliniyordu. Türkçe dil desteği bulunmayan ‘Pikuniku’nun “Bölünmüş Ekran” özelliği sayesinde oyuncular, arkadaşlarıyla birlikte tek ekranda oynayabiliyordu.  

Pikuniku’ Oyunu Sistem Gereksinimleri 

Pikuniku Sistem Gereksinimleri

‘Pikuniku oyununun minimum ve önerilen sistem gereksinimleri ise şu şekilde: 

  • İşletim Sistemi: Windows 7,8.1,10 x86 / x64 
  • İşlemci: Intel Core2 Duo veya eşdeğeri 
  • Ekran Kartı: GeForce 9600 GT (512 MB) / Intel HD Graphics 2500 
  • Bellek: 2 GB RAM 
  • Depolama: 300 boş alan 
  • Oyun kumandası önerilir 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Raji: An Ancient Epic, 15 Ekim Tarihinde PC Platformuna Geliyor

‘Football Manager 2020’ ve ‘Watch Dogs 2’, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Twin Mirror 1 Aralık Tarihinde Epic Games Store ‘a Geliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı