Oyunlar

‘Call of Duty: Black Ops Cold War’ PC Açık Beta, 15 Ekim’de Başlıyor!

‘Activision’ oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve en son PlayStation 5 etkinliğinde Trabzon’un da yer aldığı bir oynanış videosu gösterilen ‘Call of Duty: Black Ops Cold War’ oyununun PC versiyonunun açık beta sürümü tarihi açıklandı.

‘Activision’ oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve en son PlayStation 5 etkinliğinde Trabzon’un da yer aldığı bir oynanış videosu gösterilen ‘Call of Duty: Black Ops Cold War’ oyununun PC versiyonunun açık beta sürümü tarihi açıklandı.

“Activision” oyun stüdyosu, ‘Call of Duty: Black Ops Cold War’ oyunu için PC platformundaki açık beta sürecinin 15 Ekim 2020 tarihinde başlayacağını duyurdu. Açık beta sürümünün, oyunun resmi olarak yayınlanmasından önce çok oyunculu modun denenmesini mümkün kıldığı ifade edildi. Sürüme katılabilmek için oyun-severlerin, yalnızca ön sipariş sürümünü sipariş vermesi gerektiği belirtildi. Bunun dışında oyunu normal sürümüyle almış olan herkes için açık beta sürümün, 17 Ekim 2020 tarihinde başlayacağına işaret edildi. Stüdyo, açık beta aşamasının da 19 Ekim 2020 tarihine kadar devam edeceğine dikkat çekti.

blank

Aktarılan detaylara göre; ‘Call of Duty: Black Ops Cold War’ açık betası, dört farklı mod içeriyor. Söz konusu modların; “Team Deathmatch”, “Domination”, “Kill Confirmed” ve “Combined Arms: Domination” olduğu ifade ediliyor. Oyunun “Multiplayer (Çok Oyunculu)” modunun ise ‘Black Ops’a özgü savaş mekanikleri içerdiği belirtiliyor. Mod; kara, deniz ve havadan hızlı tempolu savaşlarla eğlenceye renk katmayı hedefliyor. Bununla birlikte; ‘Call of Duty: Black Ops Cold War’, tüm oyuncu toplulukları için çapraz oynama, çapraz nesil ve çapraz ilerleme desteği ile beraber tam bağlantılı bir çok oyunculu deneyim sunuyor.

‘Black Ops Cold War’ Çıkış Tarihi ve Fiyatı

blank

Oyun, PC platformunda “Ray Tracing (Işın İzleme)” ve “DLSS” teknolojilerini de destekliyor. Oyunun standart sürümü 500 TL, “Cross-Gen” sürümü 569 TL ve “Seçkin” sürümü 700 TL’lik bir fiyat etiketiyle piyasaya sürülüyor. ‘Call of Duty: Black Ops Cold War’ oyunu için belirlenen çıkış tarihi ise 13 Kasım 2020 olarak gösteriliyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Call of Duty: Black Ops Cold War, Ray Tracing ve DLSS’i Destekleyecek

Call of Duty: Mobile’ın Yeni Güncellemesi İle 10. Sezon “Av” Başlıyor

‘PlayStation 5’ Oyun Konsolunun Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı