Oyunlar

Call of Duty: Vanguard Çıkış Tarihi ve Türkiye Fiyatı Paylaşıldı

Activision tarafından yayınlanan ve Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: Vanguard hakkında bilgiler paylaşıldı. Yeni bilgiler ile Call of Duty: Vanguard çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı belli oldu.

Activision tarafından yayınlanan ve Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: Vanguard hakkında bilgiler paylaşıldı. Yeni bilgiler ile Call of Duty: Vanguard çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı belli oldu.

FPS oyunu dendiğinde Battlefield ile birlikte akla gelen ilk oyun olan Call of Duty, yeni oyunu ile karşımıza çıkıyor. Her yıl karşımıza çıkan yeni Call of Duty oyunu, bu sefer oyuncuları 2. Dünya Savaşı’nın merkezine götürüyor. Şimdi ise Call of Duty: Vanguard çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı, resmi olarak paylaşıldı.

Call of Duty: Vanguard, geçtiğimiz aya kadar gizli gizli geliştirilse de son zamanlarda sık sık adından söz ettiriyor. Activision, oyun hakkında ilk tanıtım videosunu geçtiğimiz günlerde paylaştı. Şimdi ise oyunun çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı netleşti.

Activision tarafından paylaşılan bilgilere göre Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım 2021 tarihinde çıkış yapacak. Ayrıca oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series ve PC platformlarında yer alacak. İkinci Dünya Savaşı konulu olan oyun, ön siparişe açılmış durumda.

Şirket, oyunu ön sipariş olarak satın alanları ekstradan ödüllendireceğini belirtirken, oyunun Türkiye fiyatı pek de iç açıcı gözükmüyor diyebiliriz.

  • CoD: Vanguard – Standart Edition (PS4): 499 TL
  • CoD: Vanguard – Cross-Gen Bundle (PS4): 599 TL
  • CoD: Vanguard – Cross-Gen Edition (PS5): 779 TL
  • CoD: Vanguard – Ultimate Edition (PS5): 599 TL
  • CoD: Vanguard – Standart Edition (Xbox One): 499 TL
  • CoD: Vanguard – Cross-Gen Pack (Xbox Series): 599 TL
  • CoD: Vanguard – Ultimate Edition (Xbox Series): 779 TL
  • CoD: Vanguard – PC: Fiyat henüz açıklanmadı

Call of Duty: Vanguard, 2. Dünya Savaşı temalı olması sebebi ile bekleyenleri üzmüş gibi gözüküyor. Ancak oyun hakkında henüz net bir bilgi bulunmadığı için, oyunun potansiyeli konusunda yorum yapmak imkansız.

İlginizi Çekebilir:

Call of Duty: Mobile 5. Sezon 28 Haziran’da Başlıyor

GeForce NOW ‘a Bu Hafta HUMANKIND ve Fortnite ‘Impostors’ Modu Ekleniyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı