Oyunlar

Call of Duty: Warzone ‘a Duos Modu Geldi

Popüler Battle Royal oyunu Call of Duty: Warzone ‘a oyunseverlerin uzun zamandır beklediği Duos modu geldi. 

Infinity Ward ve Activision Twitter’dan yaptıkları paylaşım ile oyunseverlerin uzun zamandır beklediği ikili mod hakkında sevindirici haberi verdi. Sonunda, birçok oyuncunun isteği olan ikili modu ( Duos modu ) Call of Duty Warzone ‘a geldi.

Son dönemde oyunlara yönelik artan ilgiye oyun şirketleri yeni modlar, eşyalar bölümler ve çeşitli güncellemeler ile yanıt vermeye çalışıyor. Bu şekilde daha fazla oyuncuya hitap etmeyi ve yeni oyuncuları bünyesine katmayı hedefliyor. Son dönemde bir hayli popüler olan ve kitlesini oldukça genişleten Call of Duty, bu yenilik ile avantajını artıracak gibi duruyor.

Dikkat ve Tecrübe Önem Kazanacak

call of duty warzone duos modu

Duos Modu, Battle Royale’de oynanabilir durumda. Oyunseverler bu modu kendi arkadaşları veya rastgele bir oyuncuyla oynayabilecek ve Verdansk haritasına inerek burada hayatta kalmaya çalışacak. Takımlar iki kişiden oluştuğu için her oyuncunun daha dikkatli davranması gerekiyor. Oyuncuların, farklı silahları kullanma konusunda tecrübeli olmaları ise onları daha avantajlı kılacak.

Şirket, “Duos,  nihai dostluk ve ekip çalışması sınavıdır.” açıklaması ile yeni modun oyuncular için ne kadar önemli olabileceğini vurguladı. Üç veya dört kişilik oyunlarda takım arkadaşlarınız ile daha kolay zafer kazanabilirsiniz. Ancak iki kişilik oyunda sadece bir kişi tarafından korunacaksınız.

Call of Duty Warzone Duos modunda öldürülen oyuncu bir şans daha elde edebilmek için Gulag’a gönderiliyor. Burada yine öldürülmüş başka bir oyuncuyla 1v1 oynayıp kazanarak oyuna dönmeye çalışılıyor. Her oyuncunun bir oyunda yalnızca bir defa yararlanabildiği Gulag sistemi Duos Modunda da bu şekilde olacak.

Duos‘un oyunda ne kadar süre kalacağı belli değil. Kalıcı bir ekleme olabilir ancak geçici bir ekleme de olabilir. Oyun geliştiricisi ya da yayıncısı bu konuya dair bir şey paylaşmadılar. Yoğun olarak talep edilen bir mod olduğu için Duos Modu en azından bir süre boyunca devam edeceğe benziyor.

İlginizi çekebilir:

Riot Games LoL’un e-spor Yayınlarında Görülecek Sihirdar Vadisi Arena Sancaklarını Duyurdu

En İyi Mobil Basketbol Oyunları Listesi – 2020

Borderlands Handsome Collection, Epic Games’te Ücretsiz Oldu

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı