Oyunlar

‘Chivalry 2’ Oyununun Çıkışı, 2021 Yılına Ertelendi!

‘Chivalry 2’ oyunu, Epic Store üzerinden 2020 yılında PC platformu için piyasaya sürülmeye hazırlanıyordu. “Torn Banner Studios” tarafından yapılan bir açıklamaya göre ise ‘Chivalry 2’ oyununun yayınlanma tarihi, 2021 yılına ertelendi.

‘Chivalry 2’ oyunu, Epic Store üzerinden 2020 yılında PC platformu için piyasaya sürülmeye hazırlanıyordu. “Torn Banner Studios” tarafından yapılan bir açıklamaya göre ise ‘Chivalry 2’ oyununun yayınlanma tarihi, 2021 yılına ertelendi.

“Torn Banner Studios” tarafından yapılan yeni açıklamaya göre; bu yıl Epic Store üzerinden PC platformu için çıkış yapmaya hazırlanan ‘Chivalry 2’ oyununun yayınlanma tarihi, 2021 yılına ertelendi. Bu ertelenmenin arkasında yatan sebebin, oyunun orijinal “Chivalry: Medieval Warfare”ın bir devamı niteliğinde olmasını sağlayabilmek için geliştirme çalışmalarının devam etmesi olduğu belirtildi. Ertelenme süresinin, hem ‘Chivalry 2’nin temel hedeflere ulaşmasını sağlayacağı hem de oyun içerisinde çeşitli iyileştirmelerin yapılmasını mümkün kılacağı ifade edildi.

Bununla birlikte; “Torn Banner Studios”, oyunun lansman sonrası içeriğini de sürüme dahil edeceğine işaret etti. Bu durumun, oyuncuların oyundan daha fazla harita ve oyun içi özellik bekleyebileceği anlamına geldiği belirtildi. Atların ise lansman sırasında oyun içerisinde bulunmayacağı ve tanıtım sonrası gelecek olan bir güncelleme ile oyuna dahil edileceği aktarıldı.

Geliştirici ekip ayrıca; bu yaz aylarında oyun tutkunlarının beğenisine sunulması beklenen beta sürümünün de ileri bir tarihe ertelendiğini dile getirdi. Beta sürümün çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi paylaşımında ise henüz bulunulmadı.

‘Chivalry 2’ Oyununun Çıkış Yapacağı Platformlar

blank

Aktarılan detaylara göre; Chivalry 2 2021 yılında, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, PC ve Xbox One platformları için çıkış yapacak. Sistem gereksinimleri henüz açıklanmayan oyunun Epic Store sayfasındaki “Sistem Gereksinimleri” bölmesinde, ‘Daha sonra belirlenecek’ ibaresi yer alıyor. Benzer şekilde, oyunun fiyatı da henüz bilinmiyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘Age of Empires III: Definitive Edition’ İçin Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

‘Hitman’ ve ‘Shadowrun Collection’, Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Fall Guys: Ultimate Knockout, Steam Üzerinden 7 Milyon Kopya Sattı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı