Oyunlar

CoD: Mobile Dünya Şampiyonası 2021 4. Aşaması Başlıyor

Sony sponsorluğunda tüm dünya çapında devam eden COD: Mobile, Dünya Şampiyonası 2021 4. aşaması başlıyor. Bölgesel playoff maçlarına sahiplik edecek aşamanın 21 Ağustos’ta ilk maçı oynanacak.

Sony sponsorluğunda tüm dünya çapında devam eden COD: Mobile, Dünya Şampiyonası 2021 4. aşaması başlıyor. Bölgesel playoff maçlarına sahiplik edecek aşamanın 21 Ağustos’ta ilk maçı oynanacak.

CoD: Mobile, Dünya Şampiyonası 2021 4. ayağı başlıyor. İlk maçı 21 Ağustos’ta oynanacak olan mücadele, her bölgeden 8 takımı barındırıyor. İkili eleme turnuvalarında mücadele edecek takımlar, sonraki turda finale bir adım daha yaklaşacak.

Dünyanın dört bir yanından en iyi oyuncuların mücadele ettiği turnuva, 2 milyon dolardan fazla ödül havuzuna sahip. Şampiyona, Call of Duty: Mobile resmi YouTube ve Twitch kanallarından canlı olarak takip edilebiliyor. Ayrıca oyuncular, mobil cihazlarda doğrudan oyunun içerisinde de turnuvayı izleyebilecek.

Turnuva maçları, bölgeye göre farklı tarihlerde gerçekleşecek. Her bölgenin playoff maç tarihleri ise şu şekilde;

Güney Asya ve Orta Doğu: 21-22 Ağustos
Latin Amerika: 28-29 Ağustos
Japonya: 28-29 Ağustos
Kuzey Amerika: 4-5 Eylül
Avrupa: 18-19 Eylül

Twitch ve YouTube kanalları üzerinden canlı yayınlanacak olan turnuva, İngilizce, Arapça, Japonca, İspanyolca, Portekizce ve Fransızca olarak sunulacak.

Bunların yanında turnuvayı Call of Duty: Mobile üzerinden izleyen oyuncular, birçok ödüle sahip olacak. Bu ödüller arasında turnuvaya özel olarak üretilen silah ve karakter kaplamaları yer alacak.

Sony sponsorluğunda düzenlenen Dünya Şampiyonası, Call of Duty: Mobile için düzenlenmiş en büyük etkinlik olacak. 2 milyon dolardan fazla ödül havuzuna sahip olan turnuva, mobil oyun sektörünün de gücünü gösterir nitelikte.

Call of Duty: Mobile Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Mobile Android sistem gereksinimleri

  • İşlemci: 1.2 Ghz ve üzeri
  • RAM: 2 GB
  • Depolama Alanı: 3 GB
  • İşletim Sistemi: Android 5.1 ve üzeri

Call of Duty: Mobile iOS sistem gereksinimleri

  • Model: iPhone 7 ve üzeri
  • İşletim Sistemi: iOS 9 ve üzeri

İlginizi Çekebilir:

Call of Duty: Mobile 5. Sezon 28 Haziran’da Başlıyor

PUBG Mobile Benzeri En İyi Oyunlar

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı