Oyunlar

Crysis Remastered Oyununun Lansman Fragmanı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Oyun dünyasının sevilen firmalarından olan CryTek’in 2007 yılında çıkarmış olduğu Crysis ‘in remastered sürümü kısa bir süre piyasadaki yerini alacak. Oyunseverlerin merakla beklediği Crysis Remastered ‘in lansman tanıtımında kullanılacak fragmanı ile birlikte çıkış tarihi sızdırıldı. 

Oyun dünyasının sevilen firmalarından olan CryTek’in 2007 yılında çıkarmış olduğu Crysis ‘in remastered sürümü kısa bir süre piyasadaki yerini alacak. Oyunseverlerin merakla beklediği Crysis Remastered ‘in lansman tanıtımında kullanılacak fragmanı ile birlikte çıkış tarihi sızdırıldı. 

Crysis serisinin ilk oyunu remastered olarak yeniden piyasaya sürülüyor. Oyunun lansman fragmanı ve çıkış tarihi oyunun duyurusundan önce sızdırıldı. Oyun hakkında sızdırılan bazı görsellere bakacak olursak; bitki örtüsü, ışıklandırma ve karakter modellerinin daha detaylı tasarlandığını görüyoruz. Crysis Remastered, isminden de belli olabileceği gibi bir remake (yeniden yapım) oyunu değil, bir remastered sürümü olarak karşımıza çıkıyor.

Crysis Remastered 23 Temmuz’da Oyunculara Sunulabilir

blank

Crysis Remastered’in lansman fragmanı Reddit adlı sosyal platformda ortaya çıktı. Fragmanda kaydedilen görüntüler, PC platformunda 1080p kalitesinde çekildi. Microsoft Store üzerinden Crysis Remastered ‘in çıkış tarihi şu anda 23 Temmuz olarak gözüküyor.

Crysis Remastered Hangi Platformlara Çıkacak?

Oyun; PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarına çıkışını gerçekleştirecek. Bunun yanı sıra ilk defa bir Crysis oyunu Nintendo konsoluna sunulacak.

Crysis Remastered Fragmanı

Crysis Remastered Ekran Görüntüleri

Crysis Nedir?

Crysis, çıktığı günden bu yana birçok oyuncu tarafından klasik bir oyun olarak görülmüştür. Zamanının ötesinde grafikleriyle oyuncuların kalplerinde taht kurmuştur. Crysis serisinin de oyuncular tarafından en sevilen oyunu Crysis’in ilk oyunu olmuştur. Oyun, 2007 yılında piyasaya sürülmüş ve böylece üçleme olan Crysis serisi ortaya çıkmıştır.

Remastered ve Remake ne demektir?

blank

Remastered sürüm ne demek biraz bundan bahsedelim. Remastered denilince birçok oyun-severin aklına yepyeni bir oyunun piyasaya sürülmesi gelebilir. İsim olarak aslında yeni bir oyun piyasaya sürülüyor. Ancak bu oyunda oyunun ana öyküsü sabit kalıp karakter detayları, grafik iyileştirmeleri ve çevre detayları gibi özellikler günümüz şartlarına uyarlanıyor. Remake’den bahsedecek olursak da; bu sürüm tamamen farklı bir oyun demektir. Oyunun remake sürümünde grafikler yine günümüze uyarlanabilir, fakat remastered’den ayıran kısım ise oyunun aslından tamamen farklı bir biçimde piyasaya sürülmesidir.

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayın..

İlginizi çekebilir:

Harry Potter Oyunu, PS5 ve Xbox Series X Platformlarına Özel Olarak 2021’de Gelebilir

Epic Games ‘in Haftaya Oyunculara Vereceği 2 Ücretsiz Oyun Açıklandı!

Minecraft Dungeons: Jungle Awakens DLC İçeriğinin Çıkış Tarihi Belirlendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı