Oyunlar

Crysis Remastered Serisi, GeForce Now Kütüphanesine Ekleniyor

Nvidia,  bugün itibari ile GeForce Now kütüphanesine Crysis Remastered serisini ekliyor. Anlaşma ile birlikte tüm bilgisayarlar Crysis Remastered açabilecek.

Nvidia,  bugün itibari ile GeForce Now kütüphanesine Crysis Remastered serisini ekliyor. Anlaşma ile birlikte tüm bilgisayarlar Crysis Remastered açabilecek.

Türkiye’de Turkcell Game+ olarak hizmet veren GeForce Now servisi, internet üzerinden oyun oynanmasını sağlıyor. Bu sayede oyuncular, herhangi bir donanım ihtiyacı olmadan, yalnızca stabil bir internet bağlantısı ile birçok oyunu üst seviye grafik ayarları ile oynayabiliyor.

Nvidia tarafından paylaşılan bilgilere göre Crysis Remastered serisi, GeForce Now üzerinden oynanabilir olacak. Bununla birlikte oyuncular, Crysis Remastered için herhangi bir donanım gereksinimine ihtiyaç duymayacak. Oyunlar, yakında Game+ kütüphanesindeki yerini alacak.

Orijinal oyunların ilk çıktığı dönemlerde Crysis, zamanının en üst düzey grafiklerine sahip oyunları konumundaydı. Hatta bu sebeple dünya genelinde “Crysis kaldırır mı?” sorusu popüler bir hal almıştı. Şimdi ise oyuncular, hiçbir donanım gereksinimi duymadan Crysis Remastered sürümlerini oynayabilecek.

Crysis Remastered sistem gereksinimleri

Crysis Remastered minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3450 / AMD Ryzen 3
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI /AMD Radeon 470
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Crysis Remastered önerilen sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit latest update
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-7600k or higher / AMD Ryzen 5 or higher
 • Bellek: 12 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 TI / AMD Radeon Vega 56
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

GeForce NOW powered by GAME+ nedir?

Game+ servisleri sayesinde kullanıcılar, herhangi bir donanıma bağımlı kalmadan birçok oyunu oynayabiliyor. Ancak abonelik, herhangi bir oyunu kapsamıyor. Yani oyunları oynayabilmek için yine oyunu ek olarak satın almak gerekiyor.

Türkiye’de Turkcell tarafından sunulan hizmet, abonelerine 1080P 60 FPS oyun tecrübesi vadediyor. Tüm oyunlar, en üst seviye grafik ayarlarında oynanabiliyor.

Game+ tecrübesinden sorunsuz olarak yararlanabilmek için ortalama 25 Mbps stabil internet bağlantısı gerekiyor. Çünkü oyunlar, tamamen internet üzerinden oynanıyor. Servisin kullanılabileceği cihazlar hakkında yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir.”

Game+ fiyatları ise aylık 74.9 TL, 3 aylık 179.9 TL olarak erişilebilir durumda.

İlginizi Çekebilir:

Birçok EA Oyunu, GeForce Now ‘a Eklendi

GeForce Now ‘a 10 Yeni Oyun Ekleniyor 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı