Oyunlar

Cyberpunk 2077 ‘den Yeni Bir Ekran Görüntüsü Paylaşıldı

CD Projekt RED ekibi bugün Cyberpunk 2077 ‘den yeni bir ekran görüntüsü paylaştı. Paylaşılan ekran görüntüsünde oyun içerisindeki Badlands bölgesi göze çarpıyor

CD Projekt RED ekibi bugün Cyberpunk 2077 ‘den yeni bir ekran görüntüsü paylaştı. Paylaşılan ekran görüntüsünde oyun içerisindeki Badlands bölgesi göze çarpıyor

Cyberpunk 2077 oyununun etrafında dönen mikro işlem tartışmalarından sonra CD Projekt RED bu durum için yeni bir ekran görüntüsü yayınladı. Yayınlanmış olan bu ekran görüntüsünde oyuncuların oyun içerisinde keşfedecekleri ‘Badlands’ bölgesi gösteriliyor.

Önceki haberimizde de belirttiğimiz gibi, Cyberpunk 2077‘nin tek oyunculu modunda herhangi bir mikro işlem bulunmuyor. Bu ne anlama geliyor derseniz, oyunun tek oyunculu modu içerisinde herhangi bir para ödemesi yapılmayacağı belirtiliyor. Ancak ayrı bir sürüm olarak çıkış yapacak olan çok oyunculu modunda bu mikro işlemlerden bazılarının bulunacağı belirtiliyor. Ekip, bu satın alınacak nesnelerin aksesuar gibi malzemeler olduğunu belirtmişti. Fiyatların da çok yüksek olmayacağı açıklanan bilgiler arasında yer alıyordu.

Cyberpunk 2077 Yılın En Çok Beklenen Oyunlarından Birisi

blank

Cyberpunk 2077, tartışmasız olarak bu yılın en çok beklenen oyunlarından birisi olmayı başardı. Bunun ardında yatan sebeplerden bir tanesi ise The Witcher 3 oyununda yakalamış oldukları başarı olabilir. Oyun, ilk başta Nisan ayında çıkışını gerçekleştirecekti. Ancak, CD Projekt RED bu çıkış tarihini önce Eylül’e daha sonra da Kasım ayına ertelemişti.

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi

blank

Cyberpunk 2077, 19 Kasım tarihinde oyun-severlerin beğenisine sunulacak. NVIDIA, Cyberpunk 2077‘nin Ray Tracing ve DLSS 2.0’ı destekleyeceğini duyurmuştu. Bu durum hakkında Turing ve Ampere GPU’lar arasındaki performans farkını görmek güzel olacak diye düşünüyoruz.

Cyberpunk 2077 Yalnızca DirectX 12 Uyumlu Ekran Kartlarını Destekleyecek

blank

Son olarak ise, oyun hakkında yapılan açıklamalarda oyunun yalnızca DirectX 12 ekran kartlarını destekleyeceği belirtiliyor. CD Projekt RED yakın zamanda Cyberpunk 2077‘nin sistem gereksinimlerini açıklayacaktır. Sistem gereksinimleri açıklandığında bilgisayarınızın oyunu çalıştırıp çalıştırmayacağını kesin olarak öğrenebilirsiniz.

Cyberpunk 2077’nin Çıkış Yapacağı Platformlar

Oyunun, Xbox Series X, PlayStation 4, Google Stadia, Xbox One ve PC platformlarına çıkışını gerçekleştireceği biliniyor.

İşte CD Projekt RED tarafından paylaşılan o ekran görüntüsü:

blank

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Cyberpunk 2077’nin Çok Oyunculu Modu Mikro İşlemlere Sahip Olacak

Cyberpunk 2077’den 25 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi

The Witcher 3’ün Ray Tracing’i Destekleyeceği Duyuruldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı