Oyunlar

Cyberpunk 2077 Oyunundan 2 Saniyelik Bir Video Geldi

CD Projekt RED tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 oyunundan, oyuncuları kendine hayran edecek 2 saniyelik bir video geldi. Bu videoyla birlikte, 25 Haziran günü saat 19.00’da gerçekleştirilecek olan etkinlik de duyurulmuş oldu.

CD Projekt RED tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 oyunundan, oyuncuları kendine hayran edecek 2 saniyelik bir video geldi. Bu videoyla birlikte, 25 Haziran günü saat 19.00’da gerçekleştirilecek olan etkinlik de duyurulmuş oldu.

Sevilen oyun şirketlerinden olan CD Projekt RED’in yeni oyunu Cyberpunk 2077 oyunundan, 2 saniyelik kısa bir video paylaşıldı. Bu 2 saniyelik videoyla birlikte, yeni bir etkinlik duyurusu da yapılmış oldu. Yapılan duyuruya göre etkinlik, 25 Haziran tarihinde Türkiye saatiyle 19.00’da başlayacak. Canlı yayını izlemek için buradaki bağlantıya tıklayarak etkinliğin gerçekleştirileceği Twitch kanalına ulaşabilirsiniz.

Şirket, etkinlik içerisinde oyunun ilk 25 dakikasının detaylarının konuşulacağını da aktardı. Bu yüzden oyun tutkunlarının, etkinlik sırasında Cyberpunk 2077 ile ilgili merak edilen birçok detayı öğrenebileceği tahmin ediliyor.

Cyberpunk 2077 Etkinlik Duyurusu, Resmi Twitter Hesabından Atılan Bir Tweet Aracılığıyla Yapıldı

Cyberpunk 2077 ile ilgili etkinlik duyurusu, oyunun resmi Twitter hesabından atılan bir tweet aracılığıyla yapıldı. Söz konusu tweet, oyuncularda büyük heyecan yarattı. Yapılan paylaşımda; 25 Haziran saat 19.00’da, CD Projekt RED’in Twitch kanalı üzerinden bir canlı yayın etkinliği gerçekleştirileceği aktarıldı.

Braindance İle İlgili de Açıklama Yapılacak

blank

CD Projekt RED, etkinlikte oyundaki en göz alıcı özelliklerden biri olan “Braindance” ile ilgili de açıklama yapılacağını ifade etti. Oyun önce Eylül ayına, daha sonra ise Kasım ayı içerisindeki bir tarihe ertelenmişti. Yapılan ertelemeler, oyunu heyecanla bekleyen oyun tutkunlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Duyurulan etkinliğin, bu ertelenme haberini de biraz daha gölgede bırakabileceği tahmin edildi.

Diğer yandan Cyberpunk 2077 oyunu için daha önce birkaç kez fragman yayınlanmıştı. Yayınlanan fragmanlar, oyuncuların oyun hakkında biraz daha fikir sahibi olmasını mümkün kılmıştı. Yeni yayınlanan videoda ise oyundaki lokasyonun, oldukça akıcı ve renkli bir görüntüye sahip olduğu görüldü. Oyundaki karakterlerin ve NPC’nin (oyuncu olmayan karakter) de oldukça renkli bir yapıya sahip olduğu, daha önce yayınlanan bir oynanış videosunda görülmüştü.

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi, 19 Kasım 2020 olarak belirlendi. Oyun; Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 4, Google Stadia ve PC platformlarının tümünde ilk çıkışını gerçekleştirecek. Steam üzerindeki ön sipariş fiyatı şu anda 249 TL olan oyunu, ön siparişle almak için buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Teknoloji haber bülteni DigiToll için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Cyberpunk 2077, Geriye Dönük Uyumlu Olarak Çıkacak

Cyberpunk 2077 ‘nin Çıkış Tarihi Yine Ertelendi

Cyberpunk 2077 Temalı Xbox One X Tanıtıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı