Haberler

D-Smart GO ile Evdekal!

Küresel olarak kendimizi ve çevremizi korumak için evde kal çağrısının yapıldığı bu günlerde D-Smart GO birbirinden kaliteli içerikleriyle yanınızda!

Tüm dünyayı saran koronavirüs tehlikesi sebebiyle küresel olarak insanlara evlerinden çıkmamaları çağrısı yapılıyor, D-Smart GO tüm ailenin evdeki eğlencesi haline geliyor.

Gişe rekortmeni filmler, birbirinden heyecanlı diziler, ulusal kanalların canlı yayınları, D-Smart’a özel kanallar tek bir abonelik üzerinden tüm aileye keyifli vakit sunuyor. D-Smart GO ile aynı anda farklı içerikler TV, tablet, telefon ya da bilgisayardan izlenebiliyor.

Yenilenen D-Smart GO’da ilk 1 ay abonelik ücreti alınmıyor ve taahhüt yok. Hemen denemeye başlamak için App Store ya da Google Play’den indirip abone olup koşulsuz şartsız 1 ay film-dizi paketi ücretsiz olarak izlenebilir. Üstelik ücretsiz üyeliğini 31 Mart 2020’ye kadar başlatanlara özel hediye süresi sonunda Film-Dizi paketi 1 ay boyunca 19,90 TL yerine 9,90 TL.

Siz de D-Smart GO’nun film ve dizileri ile tüm aile evde keyifli vakit geçirmek için hemen indirin, evde kalın, sağlıklı kalın!

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı