Oyunlar

DIRT 5 Oyunundan Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı!

Codemasters ekibi tarafından geliştirilen ve bir araba yarışı oyunu olan DIRT serisinin devam oyunu DIRT 5 ‘ten, bir oynanış videosu geldi. Bu oynanış videosu, aynı zamanda kariyer modunun oynanışını da içeriyor.

Codemasters ekibi tarafından geliştirilen ve bir araba yarışı oyunu olan DIRT serisinin devam oyunu DIRT 5 ‘ten, bir oynanış videosu geldi. Bu oynanış videosu, aynı zamanda kariyer modunun oynanışını da içeriyor.

Codemasters, şu ana kadar DIRT gibi birçok ralli oyununu piyasaya sürdü. DIRT Rally serisi ve klasik DIRT serisi, bu oyunlar arasında en çok ilgi gören oyunlardan bazılarıydı. Codemasters ise DIRT adı altındaki oyunlara hala genişleme paketleri yayınlıyor ve DIRT serisinin yeni oyunu DIRT 5 üzerinde de çalışmalarını yürütüyor.

Yaşanan son gelişmelere göre; Codemasters’in uzun süredir üzerinde çalışıyor olduğu DIRT 5 oyunundan bir oynanış videosu geldi. Videoda oyunun baş tasarımcısı Michael Moreton da bulunuyor. Moreton, video boyunca zaman zaman sesiyle oyunun kariyer moduna ilişkin bilgileri de oyun-severlere aktarıyor. Oynanış videosu, oyunda yer alacak olan Norveç pistlerinin birinde geçiyor.

DIRT 5 Oynanış Videosu

DIRT 5‘in daha önce yayınlanan bir videosunda da kariyer modu hakkında biraz bilgiye sahip olmuştuk. Bununla birlikte, Nolan North ve Troy Baker’ın oyundaki kariyer moduna eşlik edeceği de duyurulmuştu.

DIRT 5, Yeni Nesil Konsollara da Gelecek

blank

Oynanış videosunda en çok göze hitap eden detay ise grafiklerin üst düzey oluşuydu. Benzer şekilde DIRT 5; PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarına da geleceği için grafiklerinin üst düzey olması bekleniyor.

DIRT 5 Çıkış Tarihi ve Platformları

blank

Codemasters’ın sevilen serisi DIRT’ün yeni oyunu DIRT 5, 9 Ekim tarihinde oyuncularla buluşacak. Oyun; standart bilgisayarlar, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkışını gerçekleştirecek. DIRT 5 ayrıca, piyasaya sürüldükten sonra Xbox Series X ve PlayStation 5 yeni nesil konsolları bünyesinde de oyuncu beğenisine sunulacak. Bununla birlikte Codemasters, DIRT 5 için Xbox Series X konsolunda 120 FPS hızında oynanabilecek harici bir mod da yayınlayacak.

Çıkış tarihine yaklaşıldıkça, oyun hakkında daha fazla bilgi ve video geleceği tahmin ediliyor. DIRT 5 ile ilgili tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Xbox Series X İçin Smart Delivery Desteği Olan Oyunlar Duyuruldu

Diablo 2 Remake Oyunundan Video Yayınlandı

Apex Legends ‘in Yıl Sonuna Kadar iOS ve Android ‘e Geleceği Açıklandı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı