Oyunlar

‘EA Access’ ve ‘Origin Access’, ‘EA Play’ Adı Altında Birleşiyor

‘EA Access’ ve ‘Origin Access’, artık ‘EA Play’ olarak tek çatı altında birleşiyor. Söz konusu değişikliğin, 18 Ağustos tarihinde hayata geçirilmesi bekleniyor.

‘EA Access’ ve ‘Origin Access’, artık ‘EA Play’ olarak tek çatı altında birleşiyor. Söz konusu değişikliğin, 18 Ağustos tarihinde hayata geçirilmesi bekleniyor.

Electronic Arts (EA)’ın tüm platformlar üzerindeki abonelik hizmetleri, yeniden düzenlenecek. Aktarılan detaylara göre; iki ayrı hizmet olan ‘Origin Access’ ve ‘EA Access’, yakın zamanda ‘EA Play’ adı altında birleşiyor. Yapılacak değişiklik ile mevcut tekliflerin üzerine, bazı yeni avantajların da ekleneceği ifade ediliyor. Şirket, PC’ye özel ‘Origin Access Premier’ hizmetinin de ‘EA Play Pro’ olarak değiştirileceğine işaret ediyor.

Bu köklü değişikliğin, 18 Ağustos tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor. Electronic Arts (EA), konuya ilişkin açıklamasında “Tüm avantajları tek bir çatı altında toplamak, biz ve siz oyuncular için en iyisi. Bir ‘EA Play’ üyesi olmanın, en iyi yol olduğunu düşünüyoruz ve hizmetlerimizi düzene koymada önemli bir adım attığımıza inanıyoruz” ifadelerini kullanıyor.

EA Play, pek çok avantaj sunacak

blank

Üyelerin geniş oyun kitaplığına erişime yüzde 10 indirim alması ve yakın zamanda yayınlanacak oyunlara erken erişim imkanı bulması gibi mevcut avantajların yanı sıra; EA Play, üyelerine oyun içi özel mücadeleler ve ödüller de sunacak. Bu avantajlar, her oyun için farklı düzeyde olacak. Seviyeler; ‘Üst düzey takım paketleri’ ve ‘özel makyaj malzemeleri ve kozmetikler’ gibi ödülleri içerebilecek. ‘EA Play‘, kısa bir süre sonra ‘EA Play Live’ etkinliklerinin de resmi adı haline gelecek.

Aboneliğin ‘Steam’ sürümü de değişime uğruyor

blank

Aboneliğin Steam sürümü de çok yakında etkinleştirilmiş olacak. Bununla birlikte; yeni abonelikteki ‘EA Access’ ifadesinde, bazı değişiklikler uygulanacak. Electronic Arts (EA)’ın, yakın zamanda yeni bir “Origin” mağazası oluşturabileceği de tahmin ediliyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Epic Store Bünyesinde Bulunan 137 TL Değerindeki 2 Oyun Ücretsiz Oldu

Oyunfor’dan Ağustos Ayı Boyunca PUBG, Fifa 2020 ve Daha Birçok Oyunda İndirim Yaptı

Call of Duty Mobile ‘Zombi Modu’ Ekim Ayında Geri Mi Dönüyor?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı