Oyunlar

EA Play Steam’de Türkiye’ye Özel Fiyatı ile Yayınlandı!

Electronic Arts’ın sahibi olduğu EA Access ile Origin Access sistemlerini birleştiren yeni abonelik sistemi EA Play Steam platformunda yerine aldı. Türkiye’ye özel olarak kısa bir süre için oldukça rekabetçi bir fiyattan kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Electronic Arts’ın sahibi olduğu EA Access ile Origin Access sistemlerini birleştiren yeni abonelik sistemi EA Play Steam platformunda yerine aldı. Türkiye’ye özel olarak kısa bir süre için oldukça rekabetçi bir fiyattan kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Electronic Arts, sahibi olduğu iki farklı platform olan Origin Access ve EA Access’i ‘EA Play’ adı altında tek bir isimde birleştireceğini ve Steam’de yayınlayacağını geçtiğimiz günlerde kullanıcılara duyurmuştu. Aylık veya yıllık abone olarak birçok EA oyununa ve çok daha fazla avantaja sahip olabileceğiniz abonelik sistemi, bugün itibari ile aylık 12 TL ve yıllık 65 TL fiyatıyla bugün Steam’de yerini aldı. Kısa bir süre sonra bu fiyatlar güncellendi ve aylık 29 TL, ve yıllık 169 TL’ye yükseldi.

Birçok oyuncunun uygulanan indirim ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Electronic Arts, popüler oyun serilerini Steam üzerinden de kullanıma sunacak.

EA Play Nedir?

EA Play, EA Access ve Origin Access servislerinin birleştirilerek oluşturulmuş versiyonudur. EA Play, EA oyunları için vazgeçilmez adreslerden biridir. EA oyunlarına sahip olmak isteyenler için kullanışlı ve avantajlı bir platformdur. Ayrıca, en sevdiğiniz EA oyunlarından çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Abonelik ile birçok ödüle, özel denemeye ve indirime sahip olabilirsiniz.

ea_play_steam_nedir

Özel görevleri ve ödülleri, üyelere özel içerikleri, yeni oyunların erken erişimlerini ve en iyi oyunlardan oluşan kütüphaneye erişebilirsiniz.

Seçilmiş yeni oyunlar yayınlanmadan önce 10 saate kadar oynayabilirsiniz.

Electronic Arts’ın gözde serilerinden ve oyunlarından oluşan koleksiyona sınırsız erişimle daha fazla oyun oynayabilirsiniz.

Steam’deki oyun indirmeleri, Sezon Biletleri, Points paketleri ve DLC’ler gibi tüm dijital EA Alışverişlerinizde %10* indirim fırsatını yakalayabilirsiniz!

EA Play’in öne çıkan oyunları:

Abonelik sistemine katıldığınızda erişebileceğiniz bazı oyunlar ise şöyle:

ea_play_steam_oyunları

  • Titanfall 2
  • Neef for Speed Payback
  • Need for Speed Heat
  • Star Wars Battlefront II
  • Battlefield V
  • Sims 4
  • Battlefield 4
  • Battlefield 1
  • Dragon Age Inquisition
  • A Way Out

EA Play Türkiye fiyatları:

ea_play_steam_fiyatlari

Yurt dışında aylık 5 dolar ve yıllık 29 dolarlık bir abonelik ücretine sahip olan EA Play Steam, ülkemize özel kur fiyatlandırmasıyla birlikte aylık 12 TLyıllık 65 TL’lik bir fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu. Kısa bir süre sonra bu fiyatlar güncellendi ve aylık 29 TL, ve yıllık 169 TL’ye yükseldi.

EA Play’in Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

‘Yakuza: Like a Dragon’ Oyunu, 13 Kasım’da PC Platformunda Çıkışını Gerçekleştirecek

F1 2020 Oyununa Son Güncellemeyle Beraber DLSS Teknolojisi Ekleniyor

Hitman 3 Oyununun Sistem Gereksinimleri Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı