Haberler

Epic Games 17 Aralık ücretsiz oyunları! Far Cry, Dying Light, Resident Evil 7, Metal Gear Solid sistem gereksinimleri neler?

Epic Games 17 Aralık 2020 tarihidnen itibaren 15 gün boyunca birçok oyununu ücretsiz sunacak. Ortaya çıkan iddialara göre; Far Cry 5, Dying Light, Resident Evil 7, Metal Gear Solid oyunları ücretsiz olarak sunulacak. Oyunların kaç gb olduğu ve sistem gereksinimleri merak ediliyor. İşte Epic Games 17 Aralık 2020 ücretsiz oyunlar listesi!

Uzun bir süredir her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, 17 Aralık’tan itibaren 15 gün boyunca ücretsiz oyun sunacağını açıklamıştı. Ortaya çıkan yeni bir sızıntıya göre, sunulacak ücretiz oyunlar tarihleriyle beraber ortaya çıktı.

Sosyal medyada Epic Games’in 15 gün boyunca ücretsiz olarak sunacağı oyunlar listesinde yılın ödülünü almış oyunlar da bulunuyor. The Witcher 3, Mass Effect Andromeda, Assassins Creed Origins gibi oyunların yer aldığı listede Far Cry 5, Hitman 2, Resident Evil 7 gibi oyunlar da ücretsiz olarak sunulacağı iddia edilen yapımlar arasında. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı