Haberler

Epic Games bedava ücretsiz oyunları nasıl yüklenir? Total War Troy Türkçe nasıl oynanır?

Epic Games oyunseverleri ücretsiz oyun müjdesiyle mutlu etti. Epic Games bugün tam 5 oyunu ücretsiz olarak sundu. Remnant From The Ashes ve Total War Saga: Troy bu hafta Epic Games mağazasının oyunseverlere armağanı oldu. Total War sadece bugün ücretsiz. Bunlar haricinde 3 oyun daha var. Peki ama Epic Games bedava oyunlar nasıl indirilir? Total War Saga Troy, Remnant From The Ashes nasıl oynanır? Sistem gereksinimleri neler?

Her hafta ücretsiz oyun dağıtan Epic Games mağazası bu hafta 400 TL civarındaki 5 oyunu ücretsiz olarak sundu. Oyunlar için çeşitli sistem gereksinimlerine ihtiyaç vardır. Epic Games’in bu müjdesi birçok oyunseveri heyecanlandırdı. Peki ama Epic Games hangi oyunları ücretsiz sundu?

 

Epic Games ücretsiz oyunları hangileri nasıl yüklenir? 

Epic Games mağazasında Remnant From The Ashes adlı oyun 120 TL civarındadır. Remnant: From the Ashes, Souls benzeri oyun mekanikleri ve etkileyici atmosferiyle oyunseverlerin tutkusu haline geldi. Oyun geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmesinin ardından kısa sürede beğenildi ve yeni bir yapım olmasına rağmen üç ayda 1 milyon satış rakamına ulaştı.

The Alto Collection ise Alto’s Adventure ve Alto’s Odyssey adlı iki sonsuz koşu oyununu barındırıyor. Bir haftalık kampanya sonrasında oyunların 17TL olarak satışa sunulacağı açıklandı.

Avatar Epic Games mağazası The Alto Collection oyununu sürpriz olarak sundu. 

3 Out of 10 Episode 2: Foundation 101 yine geçen hafta başlayan oyun serisinin ikinci bölümü olacak. Absürt oyun geliştirme stüdyosunda işe başlayan bir animasyoncuyu oynadığınız serinin ikinci bölümünde bu kez üniversiteli stajyerlerin çileden çıkaran işleri ile baş etmeniz gerekiyor.

 

Total War Saga Troy nasıl yüklenir? 

Son olarak Total War Saga: Troy oyunu da açılışını Epic Games üzerinde yapacak. Truva Savaşı’nın dönüm noktalarına odaklanıyor. Aşil, Hektor, Menelaus gibi 8 karakterden birisini seçerek Yunan veya Truva cephesinden savaşı yaşıyorsunuz. Bu oyun sadece 24 saat ücretsiz kalacak.

Total War Saga: TROY oyununu indirmek isteyenler Epic Games’in uygulamasını indirip, üye olduktan sonra tek tıkla oyunu indirebilecekler.

.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı