Oyunlar

Epic Games Haftaya Torchligt II’yi Ücretsiz Olarak Sunacak

Epic Games haftaya hangi oyunu ücretsiz vereceğini açıkladı. Oyunseverler Epic Games üzerinden haftaya Torchlight II ’yi ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Epic Games haftaya hangi oyunu ücretsiz vereceğini açıkladı. Oyunseverler Epic Games üzerinden haftaya Torchlight II ’yi ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Epic Games yaklaşık bir yılı aşkın süredir oyunculara ücretsiz oyunlar sunuyor. Şirket önümüzdeki hafta hangi oyunu ücretsiz olarak oyunsevelere sunacağını açıkladı. Bu hafta oyuncular Epic Games ‘ten Torchlight II ’yi ücretsiz olarak indirip kütüphanelerine ekleyebilecekler. 

Torchlight II’nin Steam’de 31 TL’lik bir fiyat etiketi bulunuyor. Oyun pek çok oyunseverden bugüne kadar olumlu yorumlar almasıyla dikkat çekiyor. Epic Games Store üzerinden Torchlight II’yi ücretsiz olarak indirmek isteyen kişilerin 16 Temmuz Perşembe gününden 23 Temmuz Perşembe gününe kadar oyunu cihazlarına indirmeleri gerekiyor. 

Torchlight II 

Aksiyon RPG oyunlarında öne çıkmaya başaran Torchlight II, ilk olarak 2012 yılında PC oyuncuları için sunuldu. Yıllar geçtikçe farklı platformlara da eklenen oyunda, oyuncular rastgele düşmanlarla savaşıp ganimetlere ulaşmayı hedefliyor. Heyecanı yüksek olan oyun, bugüne dek eleştirmenlerden de tam not almasıyla öne çıkıyor. Aksiyon deneyimi sayesinde pek çok oyunseverin tercih ettiği bir oyun olan Torchlight II, hem tek hem de çok oyuncuyla oynanabiliyor.

Torchlight II sistem gereksinimleri:

Windows:

  • İşlemci: x86 destekli, en az 1,4 GHz hıza sahip bir işlemci
  • RAM: 1 GB
  • Ekran kartı: En az 256 MB belleğe sahip DirectX destekli ekran kartı
  • Depolama alanı: 1,7 GB

macOS X:

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo, 2,0 GHz ve üstü
  • RAM: 2 GB
  • Ekran kartı: En az 256 MB belleğe sahip OpenGL 2.0 destekli ekran kartı
  • Depolama alanı: 1,7 GB

Epic Games Store ‘da şu an üç oyun ücretsiz

Epic Games’te 16 Temmuz Perşembe gününe kadar oyuncular, üç oyuna daha ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilirler. Şirket geçen hafta Killing Floor 2, The Escapists 2 ve Lifeless Planet’i ücretsiz olarak sunuyor. 

Killing Floor 2

Sabre Interactive şirketinin desteğiyle Tripwire Interactive’nin de geliştirmesiyle ortaya çıkan birinci şahıs video oyunu. 2009 tarihinde çıkış yapmış olan Killing Floor oyununun devam oyunudur.

The Escapists 2

Moldy Toof Studios tarafından geliştirilen ve Team17 tarafından yayınlanan bir strateji rol yapma video oyunu. Aynı zamanda The Escapists’in devam oyunu.

Lifeless Planet

Bağımsız Amerikan şirketi olan Stage 2 Studios tarafından geliştirilen ve Serenity Force tarafından yayınlanan bir bulmaca platform oyunu.

İlginizi Çekebilir:

Sony, Epic Games İçin 250 Milyon Dolarlık Bir Yatırım Yaparak Yüzde 1.4 Hisse Aldı

The Sims 4 Spark’d, Oyuncuların Yaratıcılıklarını Hikayeleri ile Yarıştırıyor

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı