Oyunlar

Epic Games, Herkese 60 TL Kupon Hediye Ediyor

Her hafta Perşembe günü ücretsiz bir oyun vererek gündeme gelen Epic Games, yeni bir kampanyaya başladı. Kampanya kapsamında Epic Games, e-posta abonesi olan herkese 60 TL kupon hediye ediyor.

Her hafta Perşembe günü ücretsiz bir oyun vererek gündeme gelen Epic Games, yeni bir kampanyaya başladı. Kampanya kapsamında Epic Games, e-posta abonesi olan herkese 60 TL kupon hediye ediyor.

Epic Games’in sevilen kampanyalarından birisi olan 60 TL kuponlar, tekrardan gündeme geldi. Yeni kampanya ile birlikte Epic Games e-posta abonesi olan kullanıcılar, 60 TL kupon sahibi oluyor.

Şirketin kupon kampanyasından yararlanabilmek için Epic Games e-posta ve uyarılar için abone olunması gerekiyor. Abone olmak için ise şirket, aşağıdaki yönlendirmeleri paylaştı:

epic-games-cadilar-bayrami-indirim-teknosafari

Hesap ayarlarını kontrol et ve mevcut abonelik durumunu görmek için iletişim tercihleri kısmına göz at. Bunun iki sonucu olabilir…

Zaten aboneyim: Harika, bizimle bağlantıda kaldığın için teşekkürler! 60 TL değerindeki Epic Kuponunu önümüzdeki 24 saat içinde göndereceğiz. Kuponu aldıktan sonra bir sonraki uygun satın alımında ödeme bölümünde kupon uygulanacak. Kuponunun daha önce kullanılıp kullanılmadığını görmek için hesap envanterini kontrol et.

Abone değilim: Abone olmak için durma ve kabul etmek için kutuyu işaretle, böylece sana kuponunu en kısa zamanda ulaştıracağız. Yeni abone olanları günlük olarak kontrol ediyoruz ancak lütfen kuponun envanterine ulaşmasının 24 saati bulabileceğini unutma. Kuponu aldıktan sonra bir sonraki uygun satın alımında ödeme bölümünde kupon uygulanacak. Kuponunun daha önce kullanılıp kullanılmadığını görmek için bir gözün hesap envanterinde olsun.

epic-games-kupon-teknosafari

Bu promosyonun tarihleri nedir?

Kaydol ve Tasarruf Et etkinliği 15 Ekim TSİ 17.01 tarihinde başlayacak ve 16 Kasım TSİ 10.59 tarihinde sona erecektir. Etkinlik sona erdiğinde tüm kuponların kullanım süresi de bitmiş olacak, bu yüzden acele et!

Bu promosyon sırasında birden çok Epic Kuponu alabilir miyim?

Hayır, bu promosyon hesap başına bir Epic Kuponu ile sınırlıdır.

Hangi satın alımlar bu Epic Kuponu için uygun sayılıyor?

Epic Games Store’daki 79,99 TL ve üzeri fiyata sahip tüm ana oyunlar. Epic Kuponları ön satın alımlarda, eklentilerde, sanal para birimlerinde ve oyun içi satın alımlarda geçerli değildir. Tam SSS bölümümüzde kullanışlı bir para birimi dönüştürme tablosu yer alıyor.

Bunların yanında Epic Games, yarın itibari ile Cadılar Bayramı indirim dönemini yayınlıyor. Yani kupona sahip oyuncular, indirim ile birlikte çok daha uygun fiyata oyunları satın alabilecek.

İlginizi Çekebilir:

Epic Games, Europa Universalis IV ‘ü Ücretsiz Dağıtıyor 

Mahkeme Epic Games ve Apple Davasında Süreci Değiştirecek Bir Karar Verdi! 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı