Oyunlar

Excalibur G780 Oyun Bilgisayarı, Kullanıcı Beğenisine Sunuldu! 

Excalibur, ‘G780’ oyun bilgisayarı modelinin Türkiye’de satışa sunulduğunu duyurdu. Ailenin en geniş ekranlı üyesi olan cihazın; 10. Nesil Intel işlemcisi, güçlü ekran kartı seçenekleri ve soğutma çözümü teknolojisiyle ön plana çıktığı ifade edildi. 

Excalibur, ‘G780’ oyun bilgisayarı modelinin Türkiye’de satışa sunulduğunu duyurdu. Ailenin en geniş ekranlı üyesi olan cihazın; 10. Nesil Intel işlemcisi, güçlü ekran kartı seçenekleri ve soğutma çözümü teknolojisiyle ön plana çıktığı ifade edildi. 

Excalibur; yüksek performansa ve hıza sahip olmak isteyen oyun tutkunları, mimarlar, tasarımcılar ve öğrenciler için özel olarak tasarlanan Excalibur G780’ oyun bilgisayarı modelinin, Türkiye’de satışa sunulduğunu duyurdu. Ailenin en geniş ekranlı üyesi olma niteliği taşıyan cihazın; ince çerçeveli ekranı, 10. nesil Intel işlemcisi, güçlü ekran kartı seçenekleri ve soğutma çözümü teknolojisiyle ön plana çıktığı ifade edildi. Şirket bununla birlikte, ürünün yüksek performans arayan kullanıcılara yüzlerce farklı konfigürasyon seçeneği sunduğuna işaret etti. 

Aktarılan detaylara göre; mobil tasarımı ile oyun ve performans dünyasına yeni bir deneyim sunmayı hedefleyen Excalibur G780; 17 inç büyüklüğündeki 300 NIT parlaklık ve 144 Hz ekran tazeleme oranı sunan paneli, 10. nesil Intel Core işlemcisi, RGB klavyesi, 8 mm’lik ince çerçevesi ve en güncel NVIDIA RTX ekran kartları ile kullanıcılarına yüksek ekran deneyimi sunuyor. Farklı kullanım alanlarına ve ihtiyaçlara göre zengin konfigürasyon seçenekleri bulunan cihaz, oyun ve performans dünyasında benzersiz deneyim vadediyor. 

Excalibur G780 Oyun Bilgisayarı

Tasarım, grafik, oyun ve eğitim ihtiyacı performansını dizüstü bilgisayarlarda deneyimlemek için tasarlanan Excalibur G780i almak isteyen kullanıcılar; 3 farklı ekran kartı ile NVIDIA’nın Turing mimarisinden GTX ve RTX ekran kartlarını seçebiliyor ve 6 GB’a kadar artan harici ekran kartı belleği ile performans avantajı elde edebiliyor. Sadece RTX ekran kartlarının sahip olduğu ışın izleme teknolojisi sayesinde görüntüler, yüzde 40 oranında daha net ve akıcı bir biçimde elde ediliyor. Model, Deep Learning Super Sampling” ve “Advanced Shading” teknolojisi ile de her detaya hakim olma avantajı sunuyor.  

Excalibur G780 Teknik Özellikleri: 

Excalibur G780 Özellikleri

Paylaşılan diğer bilgilere göre; Excalibur G780’in güçlü fanı ve akıllı turbo soğutma sistemi ile oyun ve bilgisayar performansı, yüksek seviyede tutulabiliyor. “Wi-Fi 6” kablosuz bağlantı teknolojisi ile kablolara bağlı kalmadan her yerde çalışmaya ve oynamaya kesintisiz devam edebilmeyi de mümkün kılan G780, bir önceki nesle göre yaklaşık yüzde 25’e varan daha geniş kapsama alanı ve daha hızlı çözümler sunuyor. Excalibur G780 dizüstü oyun bilgisayarı modelinin öne çıkan özellikleri ise şu şekilde: 

  • İşlemci: 10. Nesil Intel Core i5, i7 / 4 – 6 çekirdek 
  • Grafik: NVDIA GeForce RTX – GTX 
  • Ekran: 16.6” FHD IPS, 144 Hz, 3 ms, 300 Nit, 178 derece geniş açı 
  • Klavye: 3 farklı bölgeye ayrılmış RGB Klavye 
  • Bellek: MAX 2933 MHz 
  • Kamera: 1 MP HD, 720P kamera 
  • Ölçü: 385 x 261 x 25,95 mm 
  • Ağırlık: 2.5 kg 
  • Hoparlör: Dolby Digital Ses Sistemi / 2x2W Stereo Hoparlör 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Acer Predator Triton 500 Dizüstü Oyun Bilgisayarı, Türkiye’de Satışa Sunuldu! 

Oyun Bilgisayarı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Detaylı Anlatım

Acer, Oyuncu Bilgisayarı Serisindeki 4 Modeli Yenilediğini Duyurdu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı