Oyunlar

Fallout New Vegas Oyununa 16 GB Yükseltilmiş 4X HD Doku Paketi Geliyor

Fallout serisinin belki de en sevilen oyunu olan Fallout New Vegas ‘a bir HD doku paketi geliyor. Bu doku paketi oyundaki doku görsellerini daha da netleştirip grafikleri de biraz daha günümüz şartlarına uyarlamaya çalışıyor.

Fallout serisinin belki de en sevilen oyunu olan Fallout New Vegas ‘a bir HD doku paketi geliyor. Bu doku paketi oyundaki doku görsellerini daha da netleştirip grafikleri de biraz daha günümüz şartlarına uyarlamaya çalışıyor.

Modun geliştiricisi ‘Kuzja80’, Fallout New Vegas oyunu için 16 GB yapay zeka destekli bir HD doku paketi yayınladı. Bu paket ile birlikte, oyunun orijinalinde bulunan dokuların neredeyse tamamının kalitesinin dört kat daha artacağı belirtiliyor. Ayrıca, birçok Fallout New Vegas oyuncusunu sevindirecek bir bilgiyi de aktaracak olursak oyuna dışarıdan herhangi bir özel ya da yeni bir doku eklenmiyor.

HD Doku Paketi İle Oyunun Doku Kalitesi Dört Kat Artıyor

blank

Oblivion AI ile geliştirilen bu HD doku paketi, oyunun ölçeklendirilmiş alfa kanallarını ve oyunun normal haritalarının görüntü kalitesini dört kat daha arttırıyor. Ayrıca bu paket, kesintisiz dokulara da sahip olacak. Modun geliştiricisi, herhangi bir VRAM sınırını aşmamak için de tam kesintisiz bir doku bölümleme tekniği uyguluyor.

Orijinal dokuları geliştirmek için Kuzja80, cuda, pytorch ve onun özel sinir ağı modelini kullanıyor. Ek olarak, bu paket 64×64 pikselin altındaki dokuları içermiyor.

Modun geliştiricisi, öncesi ve sonrası gibi ekran görüntüleri paylaşmayıp, bu yeni HD doku paketi için bazı ekran görüntülerini oyunun hayranlarıyla paylaştı. Bu paketi indirecek olursanız yalnızca orijinal dokuların kalitesinin artacağını unutmayın. Bu yüzden, herhangi bir büyük aydınlatma iyileştirmesi ya da ek grafik efektleri beklememeliyiz.

Fallout New Vegas HD doku paketini indirmek isterseniz buraya tıklayarak gerekli indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Fallout New Vegas HD Doku Paketi Ekran Görüntüleri

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Doom Eternal Horde Modu 13 Eylül Tarihinde Yayınlanacak

‘The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0’ Modu, 19 Eylül’de Yayınlanacak

Spider-Man 2 Oyununa, Yeni Bir Remastered Modu Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı