Oyunlar

FIFA 21 Ultimate Team Moduna Özel Bir Tanıtım Videosu Yayınlandı

FIFA 21 için, FIFA serisinin sevilen modlarından birisi olan Ultimate Team ‘e özel bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan bu tanıtım videosu aynı zamanda mod hakkında çeşitli bilgileri de içeriyor.

FIFA 21 için, FIFA serisinin sevilen modlarından birisi olan Ultimate Team ‘e özel bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan bu tanıtım videosu aynı zamanda mod hakkında çeşitli bilgileri de içeriyor.

Futbol oyunu denildiğinde hemen aklımıza iki oyun gelir. Bu iki oyundan birisi Electronic Arts tarafından her yıl piyasaya sürülen FIFA. Şu sıralar şirket, FIFA 21’in çalışmalarına yoğunlaşmış durumda. Şirket, bazı günler oyunla ilgili açıklamaları oyuncularla buluşturarak oyuna olan merakı daha da arttırıyor. Şirketin oyunculara sunduğu en son güzel şey de Ultimate Team ‘e özel bir tanıtım videosu yayınlamak oldu.

Electronic Arts’ın oyun içerisinden yayınladığı bu tanıtım videosu, oyun içerisindeki bazı görüntüleri biz oyunculara sunarak çeşitli detayları görmemize yardımcı oluyor. Tanıtım videosunda gösterilen bu görüntüler özellikle Ultimate Team modu hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Geliştirici ekip aynı zamanda oyun hakkında çeşitli açıklamalar yaparak oyunla ilgili olan detayları da oyunculara aktarıyor.

FIFA Ultimate Team 21 – Tanıtım Videosu

FIFA 21 Ultimate Team – Division Royals ve Squad Battles

blank

Geliştiriciler tarafından oyunculara sunulan bazı açıklamalarda, FIFA 21 Ultimate Team modunun bazı detayları hakkında bilgi sahibi olabildik. Yapılan açıklamalar ve tanıtım fragmandaki görseller de, bu yıl bizi bazı etkileyici şeylerin beklediğini gözler önüne seriyor. Bu etkileyici şeyler arasında, Division Royals’te kendi arkadaşlarınızla bir takım kurularak oynanabilmesi bulunuyor. Bu özellikte oyuncular, arkadaşlarıyla bir takım oluşturarak solo (tekli) ya da duo (ikili) gruplarla rekabet halinde olabilecekler. Oyuncular isterlerse de Squad Battles’ta yapay zeka ile karşı karşıya gelebilecek.

FIFA oyuncuları, FIFA 21’de Ultimate Team topluluğuna karşı da bir yarış içerisinde olacaklar. Gerçekleşecek bu yarışta oyuncular kendi takımlarının kazanmış olduğu puanlara destek olacak ve çeşitli ödüller kazanabilecekler.

FIFA 21 Ultimate Team moduna duyurulan bir diğer özellik ise; oyuncuların bu mod içerisinde yapılacak olan canlı karşılaşmalara erişebilecek olması. Yani, diğer oyuncuların karşılaşmalarına dahil olabileceğiz ve desteklediğimiz takımın başka bir oyuncu tarafından nasıl yönetildiğini kontrol edebileceğiz. Ancak bu özellik, karşılaşmanın tamamı için olmasa da bir bölümü için kullanılabilir olacak.

FIFA 21 Çıkış Tarihi ve Platformlar

blank

Electronic Arts tarafından geliştirilen FIFA 21, 19 Haziran 2020 tarihinde duyurulmuştu. Oyun, PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için 6 Ekim 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

FIFA 21 Kayıtları, Yeni Nesil Konsollara Aktarılırken Sorun Oluşabilir

FIFA 21, Kısa Bir Video İle Duyuruldu – Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı