Oyunlar

‘Football Manager 2020’ Oyunu, Ücretsiz Olmasının Ardından Anlık Oyuncu Sayısında Rekora İmza Attı 

‘Sports Interactive’ oyun stüdyosu yöneticisi Miles Jacobson, ‘Football Manager 2020’nin ‘Epic Games Store’ üzerinden bir süreliğine ücretsiz olmasının ardından resmi Twitter hesabında oyuna ilişkin verileri paylaştı. Aktarılan detaylara göre; ‘Football Manager 2020’, 251 bin 131 anlık oyuncu ile yeni bir rekora imza attı.  

‘Sports Interactive’ oyun stüdyosu yöneticisi Miles Jacobson, ‘Football Manager 2020’nin Epic Games Store’ üzerinden bir süreliğine ücretsiz olmasının ardından resmi Twitter hesabında oyuna ilişkin verileri paylaştı. Aktarılan detaylara göre; ‘Football Manager 2020’, 251 bin 131 anlık oyuncu ile yeni bir rekora imza attı.  

‘Sports Interactive’ oyun stüdyosu yöneticisi Miles Jacobson‘Football Manager 2020’nin ‘Epic Games Store’ üzerinden bir süreliğine ücretsiz hale getirilmesinin ardından resmi Twitter hesabında oyuna ilişkin verileri paylaştı. Aktarılan detaylara göre; ‘Football Manager 2020’, 21 Eylül tarihinde 251 bin 131 anlık oyuncu ile yeni bir rekora imza attı. Bununla birlikte; kampanya kapsamında, 1 milyondan fazla yeni oyuncu oyunu denemeye başladı. Oyunun ayrıca; Epic Games Store’da ücretsiz kaldığı ilk 36 saat içerisinde, Steam’de ücretsiz kaldığı 2 haftalık dönemden daha fazla kişi tarafından denendiği belirtildi. 

Diğer yandan; normal şartlarda ‘Football Manager 2020’, anlık olarak en çok oyuncu sayısına ulaştığı zamanlarda yaklaşık 90 bin oyuncu tarafından oynanıyordu. Fakat 21 Eylül günü ulaşılan 251 bin 131 kişilik anlık oyuncu sayısı, ortalama rakamın çok daha fazla üzerine çıktı. Söz konusu rakamın, şu ana kadarki en yüksek oyuncu sayısı olduğunun altı çizildi. Jacobson ayrıca; anlık oyuncu sayısı rekoruna işaret eden verilerin, PC ve Mac’te oyunu Steam ve Epic Games Store üzerinden oynayan tüm oyuncuları kapsadığına işaret etti.  

‘Football Manager 2020’ oyununun normal satış fiyatı 219 liraydı 

Football Manager 2020 Fiyatı

‘Football Manager 2020’ oyununun normal satış fiyatı, 219 liraydı. Oyunun, 24 Eylül tarihine kadar platformda ücretsiz olarak kullanıcı beğenisine sunulacağı ifade edildi. ‘Epic Games Store’, aynı süre içerisinde ‘Watch Dogs 2’ oyununu da ücretsiz hale getirdi. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘Football Manager 2020’ ve ‘Watch Dogs 2’, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Football Manager 2020, iPhone ve iPad için kullanıcılara sunuldu

‘Disintegration’ Oyununun ‘Multiplayer’ Modu, “V1 Interactive” Tarafından Kapatılıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı