Oyunlar

GeForce Now 1 Günlük Paket Duyuruldu

Nvidia bulut oyun hizmeti GeForce Now, daha uygun fiyatlı 1 günlük paket seçeneğini duyurdu. Yeni paket, 24 saatlik premium imkanı sunuyor.

Nvidia bulut oyun hizmeti GeForce Now, daha uygun fiyatlı 1 günlük paket seçeneğini duyurdu. Yeni paket, 24 saatlik premium imkanı sunuyor.

Nvidia bulut oyun servisi GeForce Now, 1 günlük paket seçeneğini duyurdu. 1 günlük paketi le oyuncular, 24 saat boyunca tüm premium hizmete erişebiliyor. Bu sayede hem hizmeti denemek isteyen kullanıcılar hem de sınırlı süresi olan kullanıcılar, çok daha uygun fiyat ile hizmete erişebilecek.

GeForce Now, Türkiye’de uzun süredir Turkcell işbirliği ile Game+ adı altında hizmet veriyor. İşbirliği kapsamında Türkiye’de de sunuculara sahip olan hizmet, artık 24 saatlik premium paketini de sunuyor.

Game+, yeni duyuruyu e-posta yoluyla tüm güncel ve eski kullanıcılarına gönderdi. Duyuru ise şu şekilde yapıldı:

geforce-now-game-plus-teknosfariünlük GeForce NOW Premium paketi çıktı. İstediğiniz kadar, dilediğiniz şekilde oynayın.

“Oyun oynamaya zaman ve kaynak ayıramıyorsanız; tatilde, hafta sonu veya istediğiniz herhangi bir günde, hiçbir taahhüt ve otomatik yenileme olmadan, doya doya oyun oynayın. Dilediğiniz an CS:GO, Rainbow Six Siege ve Apex Legends gibi oyunlara dalın, arkadaşlarınızla veya çevrimiçi diğer oyuncularla karşılaşın. Basic üyeyseniz ve oyunun en heyecanlı yerini kesintisiz bir şekilde oynamak istiyorsanız istediğiniz an Premium’a geçerek oyun deneyiminizi yükseltin.

Herkes için daha fazla seçenek GeForce NOW powered by GAME+’ta.

Sıra beklemeden, uzatılmış oturum süresi ve RTX desteği ile GeForce NOW Premium’un tüm ayrıcalıklarını taşıyan 24 Saatlik Premium paket ile tanışın.”

1 günlük paket ile oyuncular, yalnızca 14.9 TL fiyat etiketi ile Game+ servislerine erişebilecek. Yeni paket ile birlikte, öncelikli erişim, 4 saatlik uzatılmış oturum süresi ve RTX seçenekleri aktif olacak.

Her geçen gün desteklediği oyun kütüphanesini genişleten GeForce Now, 1000’den fazla oyunu barındırıyor. Ancak oyuncuların, kütüphanedeki oyunları oynayabilmek için, oyunları ek olarak satın alması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:

Crysis Remastered Serisi, GeForce Now Kütüphanesine Ekleniyor

Birçok EA Oyunu, GeForce Now ‘a Eklendi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı