Oyunlar

GeForce NOW ‘a Bu Hafta HUMANKIND ve Fortnite ‘Impostors’ Modu Ekleniyor

‘GFN Perşembe Güncellemeleri’ ile her hafta GeForce Now kütüphanelerine yeni oyunlar ekleniyor. Bu haftaki güncelleme ile ise GeForce Now kitaplığına  HUMANKIND dahil 9 yeni oyun ekleniyor.

‘GFN Perşembe Güncellemeleri’ ile her hafta GeForce Now kütüphanelerine yeni oyunlar ekleniyor. Bu haftaki güncelleme ile ise GeForce Now kitaplığına  HUMANKIND dahil 9 yeni oyun ekleniyor.

GeForce NOW üyeleri ayrıca Fortnite’ın 7. sezonunda bulunan en yeni “Impostors” oyun modunda oynayabiliyor, yayınlayabiliyor ve Eternal Return için GeForce NOW ödülü elde edebiliyor.

GeForce NOW üyeleri, çıkışını dört gözle bekledikleri HUMANKIND’ı GeForce NOW sayesinde düşük güçlü PC’ler, Mac’ler, Chromebook’lar, SHIELD TV’ler veya Android ve iOS mobil cihazlarda oynayabilecek ve bu harika yeni PC oyununu deneyimleyebilecekler.

Oyuncular, GeForce NOW yayıncısı Burke Black gibi popüler içerik oluşturuculara dayalı benzersiz karakterleri, yine aynı yayıncıların HUMANKIND yayınlarını izleyerek kazanabilirler.

GeForce Now’a  Fortnite ‘Impostors’ Modu Ekleniyor

Fortnite’ın 7. sezonu heyecan verici, yeni bir oyun modu sunuyor. Üyeler, 17 Ağustos’ta piyasaya sürülen ve sezonun sonuna kadar kullanımda olacak “Impostors” modunu oynayabiliyor. Yepyeni bir haritada 4 ila 10 oyuncuyla “Agents” ve “Impostors” arasında maçlar düzenlenebiliyor. “Agents”, yüzde çubuğunu doldurmaya yetecek kadar 42 orijinal mini oyun görevi tamamlamaya veya elenen oyuncuları bildirirken The Bridge’deki düğmeyi kullanarak takım arasında saklanan tüm “Impostor”ları (Sahtekarları) ortaya çıkarmaya çalışıyor.

GeForce NOW ödül programı, üyelerini her zaman harika ödüllerle buluşturmayı amaçlıyor. Bu hafta, Eternal Return için özel bir görünüm ve özel ifade getiriyor. Üyeler, GeForce NOW hesap portalında Rewars (Ödüller) bölümünden yeni güncellemeler ve ödüllerle ilgili gelişmeleri öğrenmek için haber bültenine üye olabilirler.

Bu hafta GeForce NOW kütüphanesine katılan oyunların tam listesi:

  • Greak: Memories of Azur (17 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam’de)
  • HUMANKIND (17 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam ve Epic Games Store’da)
  • RiMS Racing (19 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam ve Epic Games Store’da)
  • Recompile (19 Ağustos’ta dünyayla aynı anda Steam ve Epic Games Store’da)
  • Yooka-Laylee (19 Ağustos’ta Epic Games Store’da haftanın ücretsiz oyunu)
  • The Architect: Paris (Epic Games Store)
  • Arid (Steam)
  • Road 96 (Steam ve Epic Games Store)
  • Wargame: European Escalation (Steam)

İlginizi Çekebilir:

Ağustos Ayında GeForce Now Kütüphanesine 34 Yeni Oyun Ekleniyor

Intel, İlk Oyun GPU’larını İçeren Yeni Markası ‘Arc’ ı Tanıttı: 2022’nin İlk Çeyreğinde Geliyor!

General Mobile GM 21 Pro PUBG performansı nasıl ve alınır mı? GM 21 Pro inceleme:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı