Oyunlar

‘Godfall’ Oyununun Çıkış Tarihi, 12 Kasım Olarak Belirlendi

“Gearbox Software” tarafından geliştirilen ‘Godfall’ oyununun çıkış tarihi belirlendi. Üçüncü şahıs bir fantastik aksiyon RPG oyunu olan ‘Godfall’un, 12 Kasım tarihinde oyun-severlerin beğenisine sunulacağı ifade edildi.

“Gearbox Software” tarafından geliştirilen ‘Godfall’ oyununun çıkış tarihi belirlendi. Üçüncü şahıs bir fantastik aksiyon RPG oyunu olan ‘Godfall’un, 12 Kasım tarihinde oyun-severlerin beğenisine sunulacağı ifade edildi.

“Gearbox Software” tarafından geliştirilen ‘Godfall’ oyununun çıkış tarihi belirlendi. Üçüncü şahıs bir fantastik aksiyon RPG oyunu olan ‘Godfall’un, 12 Kasım tarihinde oyun-severlerin beğenisine sunulacağı ifade edildi. Söz konusu gelişme, ‘Godfall’un resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu. Bununla birlikte oyunun, yakın dövüşe odaklanan ve Epic Games Store’a özel olarak çıkış yapacak olan bir oyun olacağı belirtildi. Şirket, ‘Godfall’un üçüncü şahıs fantastik bir aksiyon RPG’si olacağına işaret etti.

Aktarılan detaylara göre Godfall; kahraman şövalyeler, gizemli sihir ve yasak alemlerle dolu yepyeni bir fantezi evreninde geçiyor. Oyun, aksiyon RPG ögelerini ve yağmayı yakın dövüş ile birleştirmeye çalışıyor. ‘Godfall’ içerisinde oyuncular, kendi karakterlerini de özelleştirebiliyor.

Diğer yandan oyun, PC platformunun yanı sıra PlayStation 5 konsoluna da gelecek olan yeni nesil oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun canlı PlayStation 5 etkinliğinde gösterilen bir tanıtım fragmanı da bulunuyor.

Godfall Temel Özellikleri

blank

‘Godfall’ oyununun temel özellikleri ise şu şekilde:

  • Su Diyarı’nın yer üstü resiflerinden Yeryüzü Diyarı’nın yer altı kızıl ormanlarına kadar egzotik manzaralarda macera.
  • Her biri benzersiz oyun tarzlarına ve çeşitli uzun kılıçlara, sırıklara, savaş çekiçlerine, büyük kılıçlara ve çift bıçaklara sahip beş silah sınıfının hepsinde ustalaşın.
  • Seviye atlayın, yeni beceriler öğrenin ve savaş alanında yıkıcı etkilere sahip efsanevi silahları ortaya çıkarın.
  • 12 Valorplates’in kilidini açın: Sizin ve Makrolar arasındaki her düşmanı parçalamanızı sağlayan ilahi Zodyak’tan ilham alan zırh takımları.
  • Tower of Trials’da becerilerinizi test edin, en zorlu düşmanlara karşı kendinize meydan okuyun ve birinci sınıf ganimetler kazanın.
  • Üç oyunculu PvE çevrimiçi eşli oyun ile tek başınıza ya da arkadaşlarınızla birlikte savaşa dahil olun.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘Amnesia: Rebirth’ Adlı Oyunun Çıkış Tarihi Belirlendi!

‘Kena: Bridge of Spirits’ Oyununun Çıkış Tarihi, 2021 Yılının İlk Çeyreğine Ertelendi

Assassin’s Creed Valhalla’nın Çıkış Tarihi Bir Hafta Geriye Çekildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı