Oyunlar

GTA The Trilogy: The Definitive Edition Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak onaylanan GTA The Trilogy: The Definitive Edition çıkış tarihi sızdırıldı. 

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak onaylanan GTA The Trilogy: The Definitive Edition çıkış tarihi sızdırıldı. 

Uzun süredir sızıntılar ile gündemde olan GTA The Trilogy: The Definitive Edition, geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyuruldu. Tüm bu sızıntıları paylaşan Tom Henderson, bu sefer de GTA The Trilogy: The Definitive Edition çıkış tarihi hakkında paylaşımlardan bulundu.

PlayStation 2 döneminde piyasada bulunan GTA oyunlarını modern grafik ve oynanış ile güçlendiren Rockstar Games, eski oyunlara yeniden hayat verecek. GTA III, Vice City ve San Andreas oyunları, GTA The Trilogy: The Definitive Edition adı ile yeniden yayınlanıyor.

gta-the-trilogy-the-definitive-edition-cikis-tarihi-teknosafari

Paylaşılanlara göre Rockstar Games, GTA 3 20. yıl dönümü için GTA Online içerisinde özel sürprizler yapacak. Kostüm ve GTA 3 özel ürünler ile karşımıza çıkacağı düşünülen şirket, 11 Kasım 2021 tarihinde GTA 3 yıl dönümünü kutlayacak.

Bununla birlikte GTA The Trilogy: The Definitive Edition paketi de 11 Kasım 2021 tarihinde çıkış yapacak. Rockstar Games, konu hakkında henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Kasım ayından önce yeni oyunlar ile ilgili bir fragman paylaşılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:

Eylül Ayında En Çok İndirilen PlayStation Oyunları Yayınlandı

GTA The Trilogy Remastered Sürümleri Kesinleşti

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı