Oyunlar

‘Halo 3: ODST’, 22 Eylül Tarihinde PC Platformuna Geliyor

Sevilen ‘Halo’ serisine dahil olan ‘Halo 3: ODST’ oyunu, 22 Eylül tarihinde PC platformundaki çıkışını gerçekleştiriyor. 

Sevilen ‘Halo’ serisine dahil olan ‘Halo 3: ODST’ oyunu, 22 Eylül tarihinde PC platformundaki çıkışını gerçekleştiriyor. 

“Microsoft” ve “343 Industries”, ‘Halo 3: ODST’ oyununun 22 Eylül tarihinde PC platformuna geleceğini duyurdu. Geliştirici ekip, duyurunun yanında bir de PC platformuna özel bir tanıtım fragmanı da yayınladı. PC platformu için optimize edilen oyunda oyuncuların, tamamen yeniden düzenlenmiş olan hikayeyi deneyimleyebilecekleri ve ‘ODST’nin güncellenmiş sürümünde mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalabilmek için mücadele edecekleri ifade edildi.

Aktarılan detaylara göre; ‘Halo 3: ODST’ oyununda oyuncular, ‘UNSC’nin en sert ve en cesur askerlerinden bazıları olan Orbital, Drop, Shock ve Trooper rolünü üstleniyor. “New Mombasa” şehrinde işler ters gittiğinde takımlarına ne olduğunu öğrenebilmek için bazı ipuçları arayan oyuncular aynı zamanda, ‘Covenant’ın şehre olan ilgisinin arkasında yatan sırrı da keşfetmeye çalışıyor.

Oyun, 4K Ultra HD grafik kalitesini ve 60+’a kadar FPS değerini destekliyor. “Halo 3: ODST”nin PC yerel ayarları arasında, özelleştirilebilir fare ve klavye desteği ve FOV özelleştirme de yer alıyor.

Halo 3: ODST nedir?

blank

‘Halo 3: ODST’nin, “Bungie” oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve “Microsoft Game Studios” tarafından 2009 yılında yalnızca “Xbox 360” platformu için piyasaya sürülmüş olan bir birinci şahıs nişancı oyunu olduğu ifade ediliyor. Oyun, şimdi de PC platformunda oyuncular ile buluşmaya hazırlanıyor. Çıkış tarihinin üzerinden 11 yıl gibi bir süre geçmiş olan ‘Halo 3: ODST’ oyununun, PC sürümünde ne gibi bir değişiklik olacağı ise henüz net olarak bilinmiyor. Aynı zamanda, oyunun sistem gereksinimleri ile ilgili de henüz bir açıklama yapılmadığı belirtiliyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Chronos: Before the Ashes, 1 Aralık Tarihinde PC Platformuna Geliyor

War Mongrels 2021 Yılında PC Platformuna Geliyor

‘Yakuza: Like a Dragon’ Oyunu, 13 Kasım’da PC Platformunda Çıkışını Gerçekleştirecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı