Oyunlar

Hexworks Adlı Oyun Stüdyosu, Lords of the Fallen 2 Üzerinde Çalışıyor

Hexworks, Lords of the Fallen 2 oyunu üzerinde çalıştıklarını doğruladı. Henüz hakkında pek bir bilgi paylaşılmamış oyun için, yapımcılar bazı yorumlarda bulundu.

Hexworks, Lords of the Fallen 2 oyunu üzerinde çalıştıklarını doğruladı. Henüz hakkında pek bir bilgi paylaşılmamış oyun için, yapımcılar bazı yorumlarda bulundu.

2018 yılında CI Games, Defiands Studios’un Lords of the Fallen 2 oyunu üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Ancak, 2019 yılında yayımcı Defiant Studios ile sözleşmesini feshetti. Bu olayın üzerinden bir yıl geçti ve CI Games, Lords of the Fallen 2 oyununun Hexworks tarafından geliştirilmeye başladığını duyurdu.

Hexworks, Triple A Oyunları Konusunda Uzman Bir Ekipten Oluşuyor

blank

CI Games çok fazla ayrıntı paylaşmamış olsa da, Hexworks adlı bir stüdyonun şu anda bu oyun üzerinde çalıştığı bilgisine sahibiz. Hexworks, hem Barcelona hem de Bükreş merkezli yeni kurulan bir stüdyosu olarak faaliyetlerini yürütüyor. Stüdyo, triple A oyun geliştirme deneyimine sahip olan deneyimli bir kadrodan oluşuyor.

Hexworks‘te yürütücü yapımcı pozisyonunda bulunan Saul Gascon “Kendimi oyunlara adamış bir oyuncu olarak, geliştiricilerin yaptıkları oyunlar konusunda tutkulu olduklarını hissedebiliyorum. Bu yüzden olgun ve fantastik oyunlara derin bir hayranlık duyan kıdemli geliştiricilerden oluşan mükemmel bir ekip oluşturduk” ifadelerinde bulundu.

Hexworks kreatif direktörü Cezar Virtosu “Üçümüz aylardır, bize rekabet avantajı sağlayacak ve yine de fizibilite alanında kalmaya devam edecek doğru DNA’yı bulmak için projeyi tanımlamaya ve kapsamını belirlemeye çalıştık. Uzaktan savaş odaklı oyunlar geliştirmek zordur. Ancak, bu dünyanın dört bir yanına dağılmış büyük Soulsborne hayranlarıyla iletişim ve çalışma kolaylığı ile dengeleniyor. İndie prodüksiyon ve hayran çalışmalarının sarhoş edici bir karışımı, çünkü büyük bir prodüksiyon bloğu değiliz ve hepimiz türün siperlerinden geliyoruz. Dolayısıyla, milliyeti ne olursa olsun aynı oyun dilini konuşuyoruz. Misyonumuz konusunda hevesliyiz ve türün çerçevesi içinde bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyoruz.” diye de ekledi.

Şu anlık yayımcı stüdyo olan CI Games oyunun ne zaman çıkacağına dair bir tarih açıklamadı. Ancak stüdyo, Lords of the Fallen 2‘yi yeni nesil ve PC platformlarında yayınlamayı planlıyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Yeni Suç Temalı Birinci Şahıs Nişancı Oyunu Fallen Aces Duyuruldu

Rise of the Triad Remastered 2021 Yılında PC Platformuna Geliyor

Microsoft Store Tarafından Immortals: Fenyx Rising Oyununun Çıkış Tarihi Sızdırıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı