Haberler

Instagram’dan stalker’ları üzecek haber! Uygulamadan kaldırıldı

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer alan Instagram, stalk yapanlar için oldukça önemli bir özelliğini kaldırdı. Instagram'da kullanıcıların hareketlerini gördüğümüz sekme uygulamadan çıkarıldı. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

Sosyal medya devi Instagram’a gelen son güncellemeyle birlikte kullanıcılar takip ettikleri kişilerin hareketlerini görmesini sağlayan ‘Takip’ alanına ulaşamıyor. Instagram’da takip ettikleri kullanıcıların hareketlerini göremeyen birçok Instagram kullanıcısı , ‘hareketler kısmı neden görünmüyor?’ sorusuna yanıt arıyor.

Instagram takip kısmını uygulamadan kaldırdı mı?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan Instagram, yeni yaptığı güncelleme ile bu sefer yeni özellikler eklemek yerine var olan bir özelliği uygulamadan kaldırdı.

Şirketin ürün başkanı Vishal Shah, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda ‘Takip’ sekmesinin uygulamadan kaldırılacağını söylemişti.

Instagram kullanıcılarının bildiği üzere, kalp simgesine tıkladığınızda ‘Sen’ seçeneği altında kendi gönderilerinize gelen yorumları ve beğenileri görebiliyorsunuz.

‘Sen’ seçeneğinin yanında yer alan ‘Takip’ sekmesinin altında ise takip ettiğiniz kullanıcıların beğeni, yorum gibi aktivitelerine ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Instagram, kullanıcıların tüm aktivitelerini ortaya çıkaran bu ‘Takip’ sekmesini platformdan kaldırdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı