Oyunlar

iOS Kullanıcıları için PUBG: NEW STATE Ön Kayıtları App Store’da Başladı

KRAFTON’un bu sene yayınlamayı planladığı yeni battle royale oyunu PUBG: NEW STATE ‘in ön kayıtları iOS kullanıcıları için de başladı. Kullanıcılar PUBG: NEW STATE ‘e App Store üzerinden ön kayıt yaptırabilir.

KRAFTON’un bu sene yayınlamayı planladığı yeni battle royale oyunu PUBG: NEW STATE ‘in ön kayıtları iOS kullanıcıları için de başladı. Kullanıcılar PUBG: NEW STATE ‘e App Store üzerinden ön kayıt yaptırabilir.

PUBG: BATTLEGROUNDS’un yaratıcıları KRAFTON, Inc., bugün PUBG:NEW STATE ön kayıtlarının App Store üzerinden iOS kullanıcıları için başladığını duyurdu. Yakında çıkacak bu oynaması ücretsiz mobil deneyim için ön kayıt yaptıran herkes, bu yıl içinde oyun resmi olarak piyasaya çıktığında oyun içi ücretsiz ve kalıcı olan sınırlı sayıdaki araç kaplamasına sahip olabilecek.

Haziran ayında ABD’ye özel düzenlenen ilk Alfa testinin başarısının ardından KRAFTON, geçtiğimiz günlerde Asya, Orta Doğu, Türkiye ve Mısır genelindeki toplam 28 bölgede iOS ve Android kullanıcıları için 27-29 Ağustos tarihleri arasında ikinci bir Alfa testine ev sahipliği yapacağını açıkladı. Bugüne kadar 650,000’den fazla oyuncu ikinci Alfa testi için başvurdu. İkinci Alfa testine katılmaya uygun olanlar ve katılmak isteyenler 23 Ağustos’a kadar https://newstate.pubg.com  adresinden başvurabilirler.

PUBG: NEW STATE, iOS ve Android’de ücretsiz olacak

Battle Royale türünün öncüleri ve PUBG: BATTLEGROUNDS’un yaratıcıları PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE, 2021’de Android ve iOS’ta oynaması ücretsiz bir deneyim olarak piyasaya sürülecek. PUBG: NEW STATE, PUBG: BATTLEGROUNDS’un orijinal battle royale deneyimini yeniden yaratıyor ve bu deneyim onu mobil cihazlarda en gerçekçi battle royale oyunu haline getiriyor. PUBG: NEW STATE ayrıca yakın zamanda Google Play mağazasında 28 milyondan fazla ön kayıt sayısını aşmış bulunuyor.

İkinci PUBG: NEW STATE Alfa Testi Bölgeleri:

  • Asya: Güney Kore, Japonya, Hong Kong ÖYB, Makao ÖYB, Çin Taipei, Tayland, Filipinler, Kamboçya, Endonezya, Singapur, Malezya, Sri Lanka, Myanmar, Maldivler, Laos, Nepal
  • Orta Doğu: Lübnan, Bahreyn, Suudi Arabistan, Arap Emirlikleri, Yemen, Umman Ürdün, Irak, Katar, Kuveyt
  • Diğer: Türkiye, Mısır

İlginizi Çekebilir:

PUBG: NEW STATE, Google Play’de 17 Milyon Ön Kayıt ile Rekor Kırdı

PUBG: New State Duyuruldu: Fragmanı ve Konusu 

General Mobile GM 21 Pro PUBG performansı nasıl ve alınır mı? GM 21 Pro inceleme:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı