Oyunlar

‘League of Legends All-Star 2020’ Etkinliği, 18-20 Aralık Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek

‘League of Legends All-Star 2020’ etkinliği, 18-20 Aralık tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek. ‘Riot Games’in bu sene format değişikliğine giderek çevrim içi platforma taşıdığı etkinlik, dünyanın en iyi ‘League of Legends (LoL)’ oyuncularını karşı karşıya getirecek.  

League of Legends All-Star 2020’ etkinliği, 18-20 Aralık tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek. ‘Riot Games’in bu sene format değişikliğine giderek çevrim içi platforma taşıdığı etkinlik, dünyanın en iyi ‘League of Legends (LoL)’ oyuncularını karşı karşıya getirecek.  

‘League of Legends All-Star 2020’ etkinliği, 18 ve 20 Aralık tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek. ‘Riot Games’in bu sene COVID-19 salgını nedeniyle format değişikliğine giderek çevrim içi platforma taşıdığı etkinliği, dünyanın en iyi ‘League of Legends (LoL)’ oyuncularını karşı karşıya getirecek. Profesyonel oyuncular ve yayıncılar, etkinliğe evlerinden veya yerel stüdyolarından katılım gösterecek. Bu kapsamda, “Sürprizlerin Yükselişi” ve “Süperstar Hesaplaşması” olmak üzere iki farklı aşamadan oluşan yeni bir format hayata geçirilecek.  

Aktarılan detaylara göre; ‘Sürprizlerin Yükselişi’ etabında 18 Aralık Cuma günü, komşu bölgelerin heyecanlı karşılaşmalarıyla dolu bir gün olacak. Daha küçük bölgeler, en yakınlarındaki güçlü takımları alt etmeye çalışacak. Takımlar, taraftarların seçtiği en profesyonel oyunculardan oluşacak. Şampiyonluk Ligi ile ‘LEC’nin karşılaşması da 18 Aralık Cuma günü gerçekleşecek.  

Süperstar Hesaplaşması’nda ise 19-20 Aralık tarihlerinde; ‘LCK’, ‘LCS’, ‘LEC’ ve ‘LPL’ liglerinin her birinden üç süper takım yarışacak. ‘LCK’ ve ‘LPL’, sanal sahneye Cumartesi günü çıkacak. ‘LCS’ ve ‘LEC’ ise Pazar günü oynayacak. Ayrıca bu dört bölgenin her birinde, özel bir Red Bull 1’e 1 Turnuvası düzenlenecek. Turnuvanın ilk aşaması 18 Aralık’ta, yarı finalleri ve finaliyse 19-20 Aralık’ta gerçekleşecek. 

‘LoL All Star’ etkinliği, “lolespor.com” üzerinden canlı olarak izlenebilecek

LoL All Star Etkinliği

Paylaşılan diğer detaylara göre; 19 Aralık Cuma günü profesyonel olmayan oyuncular, ‘Sihirdar Vadisi’nde tek maçlık seriler üstünden mücadele edecek. En çok oy alan ‘LCK’ ve ‘LPL’ profesyonelleri, üç maçlık seri üstünden yarışacak. Fakat söz konusu seriler, sıradan Sihirdar Vadisi maçları olmayacak. ‘LCS’ ve ‘LEC’ etabında da 20 Aralık Pazar günü; profesyonel olmayan oyuncular, yine Sihirdar Vadisi’nde tek maçlık seriler üstünden mücadele edecek.  

‘LCS’ ve ‘LEC’den en fazla oyu kapanlar, toplamda beş oyuncudan oluşan “rüya takımlarını” kuracak. Daha sonra; her kaptan, her bir bölgeden en az 2 profesyonel oyuncu seçmek zorunda olacak. Daha sonra bu takımlar, üç maçlık seri üstünden yarışacak. ‘Alienware’ desteğiyle düzenlenen ‘All-Star Oylaması’, 9-16 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Katılımcılar, istedikleri her ligden rol başına bir profesyonel oyuncuya oy verebilecek. ‘LoL All Star’ etkinliği, 18-20 Aralık tarihleri arasında lolespor.com adresinden canlı olarak izlenebilecek. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

League of Legends 2020 Dünya Şampiyonu Belli Oldu

Mobil Cihazlar ve Konsollar İçin Tasarlanan ‘League of Legends: Wild Rift’, Aralık Ayında Türkiye’de! 

Oppo, ‘League of Legends’ İş Birliği Kapsamında Turnuvaya Özel Ürünler Piyasaya Sürecek 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı