Haberler

League of Light: Silent Mountain Ücretsiz Oldu

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, iki gündür oyunseverlerin keyfini yerine getirecek haberlerle karşımıza çıkıyor. Öyle ki şirket, çoğu zaman gerçekleştirmediği bir kampanyaya imza attı ve oyunseverlerin Steam üzerinden de satın alabildikleri bir korku oyununu ücretsiz yaptı. Bugün yeni bir kampanya daha başlatan Microsoft, kendi uygulama mağazası üzerinden bir oyunu daha ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Microsoft’un bu kez ücretsiz olarak sunmaya başladığı oyun League of Light: Silent Mountain olarak isimlendiriliyor. Hemen her seviyedeki bilgisayarlarda oynayabileceğiniz bu oyun, sizleri gizemli bir maceranın içerisine sokacak. Dilerseniz hemen, bu oyunun neler sunacağına ve oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için neler yapacağınıza yakından bakalım.

League of Light: Silent Mountain’da bir dedektif olacaksınız. Kaybolan bir adamın peşine düşeceğiniz bu oyunda, yolunuz çok ilginç bir kasabaya düşecek. Bu kasaba, garip kaya oluşumlarıyla ön plana çıkıyor. Üstelik zaman zaman elinizde tuttuğunuz nesneler de bir kayaya dönüşüp, işleri daha da içinden çıkılmaz hale getiriyor. Zaten her şeyin zor olduğu kasabada, bölge halkının sizlere sırt dönecek olması da kolay kolay unutamayacağınız bir hikayeye eşlik etmenizi sağlayacak.

League of Light: Silent Mountain’a ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenlerİlk olarak burada bulunan bağlantıya tıklayın ve League of Light: Silent Mountain’ın Microsoft Store sayfasına erişin.Eriştiğiniz sayfada mavi renkli bir buton ve bu butonda da “Al” yazdığını göreceksiniz. Bu butona tıklayın.Yönlendirildiğiniz sayfada Microsoft (Outlook) hesabınızla oturum açın.Microsoft hesabınıza giriş işleminizi tamamladıktan sonra yeniden oyunun Microsoft Store sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu kez, karşınıza açılabilir bir sayfa çıkacak.Bu sayfada gördüğünüz bilgisayarınızın üzerine tıklayın ve ardından da “Şimdi yükle” butonuna tıklayın.İndirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.

Microsoft’un Maze: Subject 360 kampanyası da devam ediyor

Maze: Subject 360, gerilimi had safhada olan bir korku ve bulmaca oyunu. Garip bir odada uyanarak başlayacağınız bu oyunda, psikolojinizi zorlayacak bir hikayenin içerisine gireceksiniz. Karşınıza çıkacak onlarca seçim, oyunun sonuna ulaşıp ulaşamayacağınızı belirleyecek. Peki sizler, gerilim dolu bu oyunda size sunulacak testleri çözmeye hazır mısınız?

Maze: Subject 360’ın hoşunuza gidecek yanlarından bir tanesi, oyunun genel grafikleri. Öyle ki geliştiriciler, mümkün olan en iyi deneyimi sunabilmek için ellerinden gelen her şeyi yapmış durumdalar. Ayrıca bu oyunu yüksek ayarlarda akıcı olarak oynayabilmek için, çok yüksek donanım özelliklerine sahip olan bir bilgisayara ihtiyaç duymayacaksınız. Bilgisayarınızın sistem özellikleri düşük olsa da bu oyunu rahatlıkla oynayabileceksiniz.

Maze: Subject 360’a ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler

Burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Maze: Subject 360’ın Microsoft Store sayfasına erişin. Ardından da League of Light: Silent Mountain’e ücretsiz olarak sahip olmak için yaptığınız işlemleri tekrarlayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı