Oyunlar

Logitech G513 Clicky Oyuncu Klavyesi, Rakiplerinden Yüzde 25 Daha Hızlı Çalışıyor 

Kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunulan ‘Logitech G513 Clicky’ oyuncu klavyesi; hız, performans ve konfor vadediyor. Rakiplerine oranla yüzde 25 daha hızlı çalıştığı belirtilen klavyenin, yumuşak dokulu bilek desteği sayesinde oyun deneyimine ayrı bir konfor kattığı ifade ediliyor.  

Kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunulan ‘Logitech G513 Clicky’ oyuncu klavyesi; hız, performans ve konfor vadediyor. Rakiplerine oranla yüzde 25 daha hızlı çalıştığı belirtilen klavyenin, yumuşak dokulu bilek desteği sayesinde oyun deneyimine ayrı bir konfor kattığı ifade ediliyor.  

Kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunulan Logitech G513 Clicky’ oyuncu klavyesi; kullanıcılara hız, performans ve konfor vadediyor. Rakiplerine oranla yüzde 25 daha hızlı çalıştığı belirtilen klavyenin, yumuşak dokulu bilek desteği sayesinde oyun deneyimine ayrı bir konfor kattığı ifade ediliyor. Aktarılan detaylara göre; performans, kalite ve güvenilirlik sunan ‘G513 Clicky’, dokunsal geri bildirimli net tıklama sesiyle Logitech’in ödüllü klavye tasarımını bir üst seviyeye çıkarıyor. Cihaz, oyun esnasında klavye tuş seslerinden vazgeçemeyen oyuncular için ideal bir ürün olma niteliği taşıyor. ‘GX-Blue Clicky teknolojisi ise art arda hızlı tuş vuruşları ve kesintisiz yarım basmalar için ideal olmanın yanı sıra, düzgün ve akışkan bir tuş vuruşu da sağlıyor. 

Logitech G’nin şampiyonlar tarafından en çok tercih edilen oyuncu ekipmanları ve aksesuarlarını üretmeye hız kesmeden devam ettiğini belirten Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, konuya ilişkin açıklamasında Logitech G, yıllardır en başarılı oyuncuların 1 numaralı tercihi. Oyun sektörüne olan inancımız ve yatırımlarımızın karşılığını alıyoruz. Hem profesyonellere hem de başlangıç düzeyindeki oyunculara yönelik ürünlerimiz sayesinde çok geniş bir kitleye hitap ediyoruz. G513 Clicky’nin çıktığı andan itibaren yıldız oyuncular tarafından takip edilmesi hepimizi heyecanlandırıyor” ifadelerini kullanıyor. 

Logitech G513 Clicky, uçaklarda kullanılan alüminyum 5052 malzemesiyle üretiliyor

Logitech G513 Clicky

Paylaşılan diğer bilgilere göre; parlak ve keskin bir aydınlatma sunan ‘GX-Blue’ tuşları, standart mekanik tuşlardan daha güvenilir ve dayanıklı bir vuruş deneyimi vadediyor. Hareketlere anında tepki verebilmek için 45 gram gibi düşük bir tuş basıncıyla kullanılabilen ve 1.5 milimetrelik tuş aralığına sahip olan klavye, rakiplerine oranla yüzde 25 daha hızlı çalışıyor. İncelik, birinci sınıf tasarım ve yüksek dayanıklılık hedefleriyle uçaklarda kullanılan alüminyum 5052 malzemesiyle üretilen Logitech G513 Clicky’, entegre USB bağlantı noktası ve uzun süreli konforlu kullanım için yumuşak dokulu bilek desteği ile kullanıcılara mükemmel bir oyun tecrübesi sunmayı amaçlıyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Logitech, Ürettiği En Hafif Oyuncu Mouse’u ‘Pro X Superlight’ Modelini Duyurdu 

Yeni Logitech MK295 Sessiz Kablosuz Klavye & Mouse Seti Tanıtıldı

Logitech, ‘G733’ İsimli Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Modelini Tanıttı 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı