Oyunlar

Logitech, ‘G733’ İsimli Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Modelini Tanıttı 

İsviçreli teknoloji devi Logitech, ‘G733’ isimli kablosuz oyuncu kulaklığı modelini tanıttı. Kulaklığın, profesyonel oyuncular ve oyun tutkunları için benzersiz bir oyun deneyimi sunduğu ifade edildi.  

İsviçreli teknoloji devi Logitech, ‘G733’ isimli kablosuz oyuncu kulaklığı modelini tanıttı. Kulaklığın, profesyonel oyuncular ve oyun tutkunları için benzersiz bir oyun deneyimi sunduğu ifade edildi.  

İsviçre merkezli teknoloji devi Logitech, ‘G733’ isimli yeni kablosuz oyuncu kulaklığı modelini duyurdu. Kulaklığın; konfor ve dayanıklılığı, yüksek performanslı işitme ve konuşma teknolojileriyle bir araya getirdiği ifade edildi. Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, konuya ilişkin açıklamasında “Oyun, günbegün hayatımızın daha büyük bir parçası haline geliyor. Ekipmanlar ise e-sporda başarılı olmanın en önemli faktörlerinden biri. Oyun sektöründe tüm dünyadaki değişimi, trendleri yakından takip ederek yüksek performanslı oyuncu ekipmanları üretmeye devam ediyoruz. Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı da oyuncuların herhangi bir kablo ya da kısıtlayıcı faktör olmaksızın ihtiyaç duydukları performans, iletişim ve konforu sağlıyor” ifadelerine yer verdi. 

Aktarılan detaylara göre; Logitech G’nin farklı renk alternatifleri sunan G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, kullandığı ekipmanlarla performansını ve rahatlığını artırmak isteyen oyuncuların dikkatini çekiyor. 20 metreye kadar kablosuz kapsama alanı olan ürünün “BLUE VO!CE” teknolojisine sahip çıkarılabilir mikrofonu bulunuyor. Ürün ayrıca, 29 saatlik pil ömrü vadediyor. Şirket; yeni oyuncu kulaklıklarının, profesyonellere sıkı antrenman ve oyun süreçlerinde yardımcı olmak için saatlerce takılabilecek derecede konforlu ve aynı zamanda da oldukça dayanıklı olacak şekilde tasarlandığına işaret ediyorÜrünün; daha güçlü, net ve temiz bir ses için PRO-G sürücüye ve oyun deneyimini profesyonelleştiren DTS 2.0 yeni nesil surround ses sitemine sahip olduğu belirtiliyor. 

Logitech G733, dört farklı renk seçeneği ile raflardaki yerini alıyor

Logitech G733

Diğer yandan; 278 gram ağırlığındaki Logitech G733; beyaz, mavi, lila ve siyah renk seçenekleri ile tüketici beğenisine sunuluyor. Cihaz, ters çevrilebilir süspansiyonlu kafa bantları ve yumuşak çift katmanlı hafızalı köpük kulak süngerleri ile birlikte geliyor. Logitech’e göre; tüm bu özellikler, G733’ü Logitech G’nin şimdiye kadar tasarladığı en rahat kulaklıklardan biri haline getiriyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Logitech, Büyük Elli Kullanıcılar İçin Tasarlanmış Tam Boyutlu Kablosuz Mouse Modelini Duyurdu 

Logitech Ürünlerinin Çevresel Etkilerini Açıklayan İlk Teknoloji Şirketi Oldu

Logitech Satışları Evden Çalışma ile Arttı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı