Oyunlar

Logitech G’nin en hafif oyuncu kulaklığı G335 tanıtıldı

Logitech’in oyun kolu Logitech G, en hafif oyuncu kulaklığı ‘G335’i Türkiye pazarında kullanıcı beğenisine sunduğunu duyurdu. Cihazın, renk çeşitliliği ve hafif tasarımıyla oyun tutkunlarına benzersiz bir oyun deneyimi sunduğu ifade edildi.  

Logitech’in oyun kolu Logitech G, en hafif oyuncu kulaklığı ‘G335’i Türkiye pazarında kullanıcı beğenisine sunduğunu duyurdu. Cihazın, renk çeşitliliği ve hafif tasarımıyla oyun tutkunlarına benzersiz bir oyun deneyimi sunduğu ifade edildi.  

Logitech çatısı altında faaliyet gösteren oyun teknolojileri ve ekipmanları markası Logitech G, en hafif oyuncu kulaklığı ‘G335’i Türkiye pazarında kullanıcı beğenisine sunduğunu duyurdu. Hem özellikleri hem de renk seçenekleriyle ön plana çıkan cihazın, 240 gramlık ağırlığıyla piyasadaki en hafif oyuncu kulaklığı olma niteliği taşıdığı belirtildi. “Color Collection” serisinin ödüllü kablosuz oyuncu kulaklığı G733 ile benzer bir tasarıma sahip olan ürünün, daha çok uyum ve daha fazla konfor sağlaması için ince bir yapıda tasarlandığının da altı çizildi.  

Aktarılan detaylara göre; ayarlanabilir askılı kafa bandı tasarımı ve yumuşak dokulu kumaş kulak yastığı malzemeleri sayesinde Logitech G335, uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sunmayı hedefliyor. “Siyah”, “Beyaz” ve “Mint (Yeşil)” renk seçeneklerine sahip olan kulaklığın, çift yönlü kullanıma uygun kafa bantlarıyla da renkli ve etkileyici bir görüntü sağladığı ifade ediliyor. Mevcut “Color Collection” ürünleriyle eşleştirmek için tasarlanan cihaz, oyunculara oyun alanlarını özelleştirmek ve kişiselleştirmek için daha fazla fırsat sunmayı vadediyor. 

Logitech G335 kablolu oyun kulaklığı, Discord sertifikalı olma niteliği taşıyor

Logitech G335 Oyun Kulaklığı

Logitech G335 kablolu oyun kulaklığı ayrıca, 3.5 mm ses jakı aracılığıyla neredeyse tüm oyun platformlarında kullanım için kolay “tak ve çalıştır” özelliklerine sahip olma niteliği taşıyor. Şirket; eksiksiz oyun sınıfı ses kalitesi, yerleşik kontroller, doğrudan kulaklığın üzerinde bulunan ses kontrol kadranı ve yukarı kaldırıldığında sesi otomatik kapatan mikrofonun, oyuncuların dikkatlerini dağıtmadan kendilerini oyuna vermelerini sağladığına işaret ediyor. Bununla birlikte; G335’in, kristal netliğinde ses ve iletişim netliği için ‘Discord’ sertifikalı olduğu belirtiliyor. 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Logitech McLaren G Challenge 2021, 1 Temmuz’da Başlıyor! 

Logitech, Ergonomik Tasarımla Gelen ERGO K860 Kablosuz Bölünmüş Klavyeyi Tanıttı

Logitech Slim Combo MK470 Klavye-Mouse Seti İnceleme 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı