Oyunlar

‘Martha Is Dead’ Oyunu, 2021 Yılında PC Platformuna Geliyor

Netflix’te yayınlanan ‘Dark’ dizisinin sevilen karakteri Martha’nın ismine sahip olan psikolojik gerilim oyunu ‘Martha Is Dead’, 2021 yılında PC platformunda çıkışını gerçekleştiriyor.

Netflix’te yayınlanan ‘Dark’ dizisinin sevilen karakteri Martha’nın ismine sahip olan psikolojik gerilim oyunu ‘Martha Is Dead’, 2021 yılında PC platformunda çıkışını gerçekleştiriyor.

“Wired Productions”, yeni gerilim oyunu ‘Martha Is Dead’in 2021 yılında yeni nesil platformlar için yayınlanacağını duyurdu. Yayıncı firma, oyunla ilgili ipuçları paylaşmak adına ‘Martha is Dead’ içerisinden görüntüler kullanarak yeni bir fragman videosu yayınladı. “LKA” tarafından geliştirilen ‘Martha Is Dead’ oyununun, Xbox Series X ve PC platformu için şu anda geliştirilme aşamasında olduğu ifade edildi. Oyunun, ‘LKA’in derin ve çok katmanlı anlatım tarzını konu aldığı belirtildi.

blank

Aktarılan detaylara göre; ‘Martha is Dead’ oyunu, gerçek dünyadaki konumları birleştirerek tarihi olaylar, batıl inançlar, folklor ve derin psikolojik sıkıntılarla bağlantı kuruyor. Oyun, “Unreal Engine 4” oyun motoru kullanılarak geliştiriliyor. Birinci şahıs kamerasıyla oynanacak oyunda oyuncuların, tarihin karanlık bir dönemine genç bir kadının gözünden tanık olacağına işaret ediliyor. Bir gerçeğin peşinde olan genç kadın, bazı sırları da bünyesinde barındırıyor.

‘Martha is Dead’ Oyunu Fragmanı

blank

‘Martha is Dead’ oyununun fragmanı ise şu şekilde:

Diğer yandan; Wired Productions Genel Müdürü Leo Zullo, konuya ilişkin açıklamasında “İki yıllık bir geliştirmeden sonra, ‘Martha Is Dead’ oyunumuz hakkında bilgi vermeye başlamaktan gurur duyuyoruz. Oyunun, Wired sürümleri genişlemeye devam ediyor. Amacımız, her zaman için yüksek kalitede oyunlar yayınlamak olacaktır” ifadelerine yer veriyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Netflix’in Merakla Beklenen Dizisi Dark 27 Haziran’da Final Sezonuyla Döndü

Netflix, Dark Dizisinin 3. Sezon Fragmanını Tarihi İle Birlikte Yayınladı

Başrolünü Robert Pattinson’ın Oynadığı ‘The Batman’ Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı