Haberler

Marvel Unlimited’dan İkonik Çizgi Romanlara Ücretsiz Erişim

Marvel’ın resmi dijital yayın abonelik servisi olan Marvel Unlimited, tüm hayranlara firmanın en ikonik çizgi romanlarına ücretsiz erişim hizmeti sağlıyor. Bu seriler arasında artık ikonik olan Avengers, Spider-Man, Captain America gibi karakterlerin hikayeleri de yer alıyor.

Koronavirüs salgını, dünyanın dört bir yanında insanların sosyal mesafe koymalarını gerektiriyor. Bu nedenle de firmalar karantina sürecine destek vermeye çalışıyor. Marvel de 2 Nisan ile 4 Mayıs arasında içeriğini ücretsiz paylaşıyor.

Marvel Unlimited’in ücretsiz serileri

Marvel Unlimited, iOS ve Android cihazlarda kullanılabiliyor. Uygulamayı yükledikten sonra, ücretsiz içeriklere de ulaşılabiliyor. Bu çizgi romanların bir kısmı, ülkemizde de basılı olarak satılıyor. 

Uygulama içerisinde ücretsiz olarak erişilebilen çizgi romanlar ise şu şekilde: 

AVENGERS VS. X-MENCIVIL WARAMAZING SPIDER-MAN: RED GOBLINBLACK PANTHER BY TA-NEHISI COATES VOL. 1THANOS WINS BY DONNY CATESX-MEN MILESTONES: DARK PHOENIX SAGAAVENGERS: KREE/SKRULL WARAVENGERS BY JASON AARON VOL. 1: THE FINAL HOSTFANTASTIC FOUR VOL. 1: FOUREVERBLACK WIDOW VOL. 1: S.H.I.E.L.D.’S MOST WANTEDCAPTAIN AMERICA: WINTER SOLDIER ULTIMATECAPTAIN MARVEL VOL. 1: HIGHER, FURTHER, FASTER, MORE

Marvel Comics uygulamasının, internet mağazalarının ve comiXology kullanıcılarının da bu çizgi romanlara kısa süreli olarak ücretsiz şekilde erişebilecekleri belirtiliyor. Bu hikayelerin her biri ikonik hikayeler anlatıyor. Bu hikayelere eklenen yeni sayfalarda, yerel çizgi roman dükkanlarını nasıl bulabileceğiniz de anlatılıyor. 

Marvel Unlimited içeriklerine nasıl erişebilirsiniz?

Marvel Unlimited içeriklerine erişmek için yapmanız gerekenler ise şu şekilde:

Android ya da iOS için uygun Marvel Unlimited uygulamasını indirin.Uygulamayı indirdikten sonra Sign In ya da Create Account tuşuna basın. Uygulama size ücretsiz mi ücretli mi kullanmak istediğinizi soracak. Seçiminizi yapın.Ekranı yana doğru, en sona kadar kaydırın. Read Now tuşuna basın. Size çizgi romanların galerisi açılacaktır. Bu çizgi romanlardan birini seçip okumaya başlayabilirsiniz. 

Uygulama içerisinde erişebileceğiniz 27 bin hikaye bulunuyor. Bunların tamamına erişmek için ise uygulamaya abone olmak gerekiyor. Firma, her hafta yeni yayınlanan serileri de bu platformdan yayınlıyor.

Marvel UnlimitedİNDİR

Marvel UnlimitedİNDİR

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı