Oyunlar

Marvel’s Avengers Oyununun Fragmanı 24 Haziran’da Yayınlanacak

Marvel’s Avengers oyununu birçok Marvel hayranı oyuncu merakla bekliyor. Marvel’s Avengers oyununun fragmanı 24 Haziran’da yayınlanacak. Fragmanda hem hikaye, hem de oyunda yer alacak kostümler gösterilecek.

Marvel’s Avengers oyununu birçok Marvel hayranı oyuncu merakla bekliyor. Marvel’s Avengers oyununun fragmanı 24 Haziran’da yayınlanacak. Fragmanda hem hikaye, hem de oyunda yer alacak kostümler gösterilecek.

Square Enix ve Crystal Dynamics oyun şirketleri, oyuncular tarafından merakla beklenen Marvel’s Avengers oyununun yeni bir hikaye fragmanını yayınlamaya hazırlanıyor. Oyunun geliştirici firması, Marvel’s Avengers oyununun ana hikaye ve kostümleri hakkında daha fazla bilgiyi öğrenebileceğimiz fragmanı 24 Haziran Çarşamba günü düzenlenecek olan War Table canlı yayınında yayınlayacak.

Marvel’s Avengers, Hikaye ve Kostümleri Fragmanında Gösterecek

blank

Escayg, Twitter hesabından yaptığı açıklamada bu görsele ek olarak “Ekip fragmanı tamamladı. Hayranların görmesi için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde belirtti. Bu görselde Black Widow, Thor, Hulk, Miss Marvel ve Iron-Man karakterlerini görmekteyiz. Görsele biraz daha dikkatli bakarsak Thor’un zırhının parlaklığı ve Black Widow karakterinin teknolojisi yüksek zırhı dikkatleri üzerine çekiyor. Iron-Man ve Miss Marvel karakterlerinin zırhları da bunlardan aşağı kalır değil. Marvel’s Avengers resmi Twitter hesabı bu görüntünün oyun içerisinden olduğunu doğruladı.

Marvel’s Avengers Tarafından Atılan Tweet

Canlı yayın etkinliğinde, Marvel’s Avenger’s oyunundan daha fazla hikaye görevleri ve kooperatif modu hakkında bilgilere ulaşabileceğiz.

Marvel’s Avengers Oyununa Miss Marvel Dahil Oluyor

blank

Marvel serisini seven birisiyseniz bu oyun büyük ihtimalle ilginizi çekecektir. Marvel’s Avengers oyununda, filmlerinde izlediğiniz ve çok sevdiğiniz birçok Marvel karakterini görebileceksiniz. Avengers ekibi Captain America karakterinin ölmesiyle sonuçlanan A-Day etkinliğinden sonra yapılacak ve bundan beş yıl sonra tekrardan bir araya gelen ekibe, birçok biçime girebilen Kamala Khan yani Miss Marvel karakteri de dahil olacak. Bunun dışında Black Widow, Iron-Man, Thor ve Hulk karakterlerini de oynayabileceğiz.

Marvel’s Avengers Çıkış Tarihi

Crystal Dynamics ve Square Enix oyun firmaları tarafından geliştirilen Marvel’s Avengers oyunu, 4 Eylül tarihinde PlayStation 4, Xbox One, PC ve Google Stadia platformlarına çıkışını gerçekleştirecek. Yeni hikaye fragmanı da yayınlandığında bunu sizlere tekrardan iletiyor olacağız.

İlginizi çekebilir:

Marvel’s Iron Man VR Oyununun Çıkış Tarihi Netleşti

Ertelenen Marvel Filmlerinin Vizyon Tarihleri Belli Oldu

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı