Oyunlar

Marvel’s Iron Man VR Oyununun Çıkış Tarihi Netleşti

2019 yılının sonlarına doğru duyurulan ve oyunseverlerin merakla beklediği Marvel’s Iron Man VR, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle bir kez daha ertelenmişti. Marvel’s Iron Man VR oyunu, nihayet 3 Temmuz 2020’de yayınlanacak.

2019 yılının sonlarına doğru duyurulan ve oyunseverlerin merakla beklediği Marvel’s Iron Man VR, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle bir kez daha ertelenmişti. Marvel’s Iron Man VR oyunu, nihayet 3 Temmuz 2020’de yayınlanacak.

Sanal gerçeklik oyunları yavaş yavaş oyun dünyasına giriş yaparken, yaklaşık sekiz ay önce duyurulan Marvel’s Iron Man VR, oyunseverlerin bir hayli dikkatini çekmişti. Marvel dünyasının sevilen ve ünlü karakterlerinden olan Iron Man oyunu Camouflaj tarafından geliştirildi.

Koronavirüsün tüm sektörüleri derinden etkilediği bu dönemde söz konusu oyun da diğer oyunlar gibi aksaklık yaşadı. Bundan sekiz ay önce tanıtılan Iron Man VR, normal şartlar altında 28 Şubat’ta yayınlanacaktı. Ancak geliştiricisinin yaptığı açıklamayla, oyunun çıkışı 15 Mayıs’a ertelenmişti. 

Marvel’s Iron Man VR ‘ın çıkış tarihi açıklandı

28 Şubat’tan 15 Mayıs’a ertelenen çıkış tarihi bu sefer de dünyayı önemli ölçüde değiştiren koronavirüs salgınından etkilendi. Sony’nin yaptığı açıklamada, The Last of Us Part 2 ile birlikte Marvel’s Iron Man VR’nin de ertelendiği duyurulmuştu. Ancak oyunun çıkış tarihi hakkında bir açıklama yapılmamıştı. Sony, sonunda oyunseverlerin merakla beklediği oyun hakkında bugün açıklama yaptı. PlayStation’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamayla oyunun ne zaman oyunseverlerle buluşacağı açıklandı. 

PlayStation’ın yaptığı resmi açıklamada, Marvel’s Iron Man VR’nin 3 Temmuz 2020 tarihinde oyunseverlerin beğenisine sunulacağı aktarıldı. PlayStation;’ın resmi hesabından yapılan açıklamada ayrıca, önümüzdeki günlerde çok daha fazla haber paylaşılacağını da dile getirdi. 

Sony geçen haftalarda da yaptığı yeni bir duyuruyla Marvel’s Iron Man VR ile The Part of Us Part 2’yi ön siparişle satın alan kullanıcılara para iadesi yapmaya başladığını açıklamıştı. Şirketin her iki oyun için de yakın zamanda yeni bir ön sipariş sayfası oluşturabileceği düşünülüyor. 

Marvel’s Iron Man VR oyunu 

Camouflaj’ın geliştirdiği Marvel’s Iron Man VR, oyunseverleri sanal dünyada Tony Stark ile birleştiriyor. Sanal gerçeklik teknolojisinin yer aldığı oyunda Tony Stark ile oyuncular maceradan maceraya atlayacak. Oyunun içerisinde ayrıca Iron Man çizgi romanında görülen düşman Ghost da yer alacak. 

Marvel’s Iron Man VR fragmanı:

İlginizi Çekebilir:

Merakla Beklenen The Last of Us II’nin Geliştirme Süreci Tamamlandı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı