TeknolojiWindows

Microsoft Windows için yeni bir dönem!

Microsoft, çalışanlarında yeni bir düzenlemeye giderek, Panos Panay’ı Windows ve donanımın başına getirmişti. Panay, bu rolde henüz yeni olsa da, işlerin artık çok daha farklı olacağı görülüyor.

Windows için yeni düzenlemeler

Panay, Microsoft‘un artık gelecek ile ilgili daha sağlam bir vizyon sahibi olacağını belirtti. ” İlk 30 günümü dinleyerek, öğrenerek ve şirket için takımımla beraber yeni bir vizyon geliştirmeye çalışarak geçirdim. Insider grubuna ve bilgilerinin derinliğine büyük bir inancım var. ” Şeklinde açıklama yaptı.

Panay aynı zamanda yeni Insider programı başkanının Amanda Langowski olduğunu açıkladı. Langowski, şirkete 20 yıldan daha uzun süredir emek veren bir isim. Langowski, Windows 10 testlerini ve bunlarla ilgili geri bildirimleri de yönetecek.

Microsoft

Windows 10 güncellemelerinin hızı geçtiğimiz yıl boyunca yavaşlamıştı. Şirketinhayranları ise sırada ne olduğu ile ilgili karanlıkta bırakılmıştı. Şirket şu anda çift ekranlı cihazlar için Windows 10X üzerine yoğunlaşsa da dizüstü versiyon için de birçok değişimin kapıda olduğu görülüyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı